2733
2734
سلام عشقولیا وای مردم @soohaaa   آنقدر یادت کردم گفتم تو چجوری همش مهمون داری میکنم واقعا خدا ...

سلام عزیزم خوبی خسته نباشی😘😘😘😘

یادته به سها میگفتی من همه چیو تازه میگیرم اصلا هم فریزری نمیکنم بعد سها گف اگه مثل من دائم مهمون داشته باشی حتما فریزر میکنی😆😆😆

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام عزیزم خوبی خسته نباشی😘😘😘😘 یادته به سها میگفتی من همه چیو تازه میگیرم اصلا هم فریزری نمیکنم ...

😂😂😂اره یادمه ولی بازم همچنان میگم من فریزری استفاده نمیکردم مامان من فرهنگی بود مهمونم همیشه خونمون بود ولی هیچوقت یادم نمیاد قورمه سبزی یا کوکو یا بادمجون فریزری خورده باشم باورت میشه کاملا طعمش رو میفهمم وقتی فریز باشه 

الانم درست کردن سبزی و سرخ کردن بادمجون وقتی ازم نگرفت چون فردا نیستم مجبورم دسر و پیش غذا و همه چی رو روبه راه کنم حتی باید میز رو هم شب که ملینه خوابید بچینم که از سر کار اومدم فقط مرغ رو بزارم فر و برنج ابکش کنم و خودم و ملینه حاضر شیم

2738
😂😂😂اره یادمه ولی بازم همچنان میگم من فریزری استفاده نمیکردم مامان من فرهنگی بود مهمونم همیشه خونم ...

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

آفرین دختر زرنگ 😃😃😃😃 بعلهه دیگه از اون مامان باید مثل تو دختر باشه😌😌😌😌😌

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀

خانوما من امروز از صبح که بیدار شدم برام مهمان اومده. از صبح مدام بشور و بساب☹☹☹☹

تا الان ۱۱۰۰ تا هم خوردم😳😳😳😳

شام میخوام یه نصف لیوان شیر بخورم .

ورزشم اصلا نداشتم. وچون امشب و مهمونام میمونن نمیتونم انجام بدم.

ان شاالله فردا جبران میکنم. 😙

یه سکوتی هم هست مال بعد از شنیدن حرفایی هست که نباید میشنیدی.ببین حس عجیبیه بیرونش سکوته اما از داخل هی صدای شکستن میاد😔💔
☹☹من نزدم‌ ولی نشدن😯 خوب شد گفتی‌ از این ب بعد میگیرم‌ .  چ مارکی خوبه‌ ؟؟

من همشونو فينيش ميگيرم،قرص كوانتوم فينيش هم نمك داره هم روغن ديگه نميخواد جدا بريزي من محض احتياط ميريزم

مال تو هم حتما داره كه كدر نشده 

2706