2733
2734
عنوان

می‌خوام دردودل کنم. خواهش میکنم خانم های باردار و حساس میان

| مشاهده متن کامل بحث + 17085 بازدید | 168 پست
شنبه تا چهارشنبه ساعت 8 صبح زنگ بزن به شماره زیر برای دکتر شعبانیان یا آقایی مقدم نوبت بگیرید. ببرید ...

سلام عزیزم شنبه میرم  تهران  

اینهایی که گفتی بیمارستان  بهمن  نمی رن ؟ 

ممنون میشم زود جواب بدی

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
سلام عزیزم شنبه میرم  تهران   اینهایی که گفتی بیمارستان  بهمن  نمی رن ؟  ...

نه عزیزم. من دکترها بیمارستان بهمن رو نمیشناسم.

بیمارستان دی دکتر مهرانپور هم خیلی عالیه. تو ایران حرف اول رو ميزنه. فوق تخصص قلب اطفال. بیمارستان دی زنگ بزنید نوبت میدن. زود نوبت میان.

تو انتخاب دکتر قلب خیلی دقت کنید چون اون بیماری رو تشخیص میدهند. چون دکتر قلب باید تشخیص بده جراحی میخواهد با نه.

من پسرم رو خیلی دکتر بردم. بنظرم ببرید مهرانپور برای تشخیص بیماریش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلم ترکید ای خدا بحق بزرگیت به این مادر آرامش بده. حالم خراب شد دارم دق میکنم

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤
نه عزیزم. من دکترها بیمارستان بهمن رو نمیشناسم. بیمارستان دی دکتر مهرانپور هم خیلی عالیه. تو ایران ...

ممنونم با مامان محمد  محسن هم خارج اینجا حرف زدم 😔 اونم دکتر میری  رو پیشنهاد میده  ولی ما فقط پیش یک دکتر نوبت گرفتیم  ؛ ببنیم چی میشه 

فردا صلح زنگ می زنیم به بقیه جاها  

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2728
دلم ترکید ای خدا بحق بزرگیت به این مادر آرامش بده. حالم خراب شد دارم دق میکنم

عزیزم این تاپیک مال سال ۹۰ هست بروز شده .

ممنونم با مامان محمد  محسن هم خارج اینجا حرف زدم 😔 اونم دکتر میری  رو پیشنهاد میده   ...

انشالله که همه چی بخیر پیش بره برات.

عزیزم چون من تو این یک سال اخیر پیگیری کردم. پسرم قبل عید عمل شد.

من خیلی پرس و جو کردم. من قزوین زندگی میکنم نزدیک تهرانم. خدایی نکرده اگر گفتن جراحی حتما برو مرکز طبی اطفال. البته خودتم بزنی اینترنت اطلاعات پیدا میکنی.

و اینکه تو مشکل قلبی انتخاب دکتری که اکو میکنم خیلی مهمه تا بتونه تمام مشکلات رو تشخیص بده که خدای نکرده چیزی پنهان نمونه.

و اینکه من برای اطمینان پیش چندتا دکتر رفتم.

من هم بیمارستان شهید رجایی بردم هم بیمارستان دی هم مرکز طبی .

پیشنهاد میکنم پیش دکتر مهران پور بیمارستان دی هم بری. فقط برای اطمینان.

تو شهر تمام متخصص های اطفال به من گفتن برای تشخیص برم پیش مهرانپور.

شاید بتونی هردو بیمارستان نوبت بگیری . از اهواز میری تهران یه شب بمونه و دو روز پشت هم دوجا ببری پسرت رو.

فقط خیلی تحقیق کن که دکتر خوبی رو پیدا کنی.

من از شهید رجایی راضی نبودم

سلام مامان محمد محسن

خيلي ناراحت شدم از حرفاتون 

ان شاءاللّه به حق امام زمان هيچه غصه وغمي نبيني وشادي ببيني

ميدونم چقدر زجر کشيدي  وميدونم خيلي سخت بود وميدونم تحمل ميخواد

سال 94پدرم از دست دادم خيلي دوستش داشتم 47سالش بود هيچ دردي بدنش نداشت ونه مريضي فقط خدا ازش گرفت

فک کردم بدترين از دست دادن پدرمه

امانه

واقعأ پسرتون خيلي سخت بود وهم بيمارستان بودي وهم شوهرت سابقتون پيشت نبود

تو غصه نخور عزيزممم خدا هست وخدا کنارته وپيشته

استارتر من اسم محمد محسن خيلي دوست دارم واز الان که  دارم فک ميکنم گفتم اسم بچم بزارم محمد محسن خخخخ

البته من مجردم

استارتر خدا دوقلو حفظ کنه

ميدوني من چقدر دو قلو دوست دارم وسخت ميگذره

از طرف دوقلوها عزيزممم ببوسش

وخدا شوهرت سلامتي وتندرستي بده وحفظش کنه 

وحتمأ واسه پسرتون هديه کن فک نکني اونجا هيچي نيست

اونجا يه دنيا خوبي داره وقيامت خوبي اما اينجا خيلي سخته وحالا معلوم نيست ما کي بميريم همش دست خداست ...ان شاءاللّه همتون سالم وعمر زياد داشته باشين

واسه پسرتون قران وسوره ملک ويس وزيارت عاشورا هديه کن واسش وخيلي حس خوبي پسرتون ميده 

دوستت دارم مامان محمد محسن خيلي دوستت دارممم

خدا يارت باشه

ياعلي مدد

سلام مامان محمد محسن خيلي ناراحت شدم از حرفاتون  ان شاءاللّه به حق امام زمان هيچه غصه وغمي نب ...

سلام مهربونم.. 

ممنونم بابت همدردیت.. 

خدا روح پدر عزیزت رو شاد کنه. این چند روز رو در جوار آقا امام رضا هستم. حتما به نیابت پدر عزیزت نماز زیارت میخونم. 

ان شاالله که خدا قبول کنه و روح پدر مهربونت غرق شادی و آرامش باشه.🙏🙏🙏🙏 

شرمنده ام که بی تو نفس می کشم هنوز
2740
سلام مهربونم..  ممنونم بابت همدردیت..  خدا روح پدر عزیزت رو شاد کنه. این چند روز رو در ج ...

بسيار بسيار خوشحالم مشهد ميري 

ممنونم از شما عزيزمممم

من هميشه به ياد پسرت مي مونم وصلوات هديه ميکنم 

خدا ازتون راضي باشه

وقبر پسرتون نور بباره

وکنار امام حسين هستن وميدونم اون پسري هيچ گناهي نکرده ان شاءاللّه دوتا پسراي گل عاقبت بخير باشه

ممنونم ازشما 

خدا يارتون باشه

دوستت دارم

ياعلي مدد

سلام عزیزم.

این تاپیکت رو خوندم و کلی برات گریه کردم.

این دختر همسرت که میگی کلی اذیتت کرده مال همسر سابقته یا همسر جدیدت؟

واقعا دوست ندارم شما دیگه سختی بکشی.

چقدر سختی کشیدی.محمد محسن عزیز که اونجوری پرپر شد دخترت هم ...

خدا بهت صبر بده.💔😪

من یک نامادری هستم.نامادری ها مادرانی هستند که به اندازه یک مادر و حتی بیشتر انرژی صرف میکنند اما هرگز به اندازه یک مادر ستایش نمیشوند.نه تنها ستایش نمیشوند که حتی گاهی ...اما خدایی دارم که قدردان من است...

چقد دلم گرفت با هر کلمه ای که نوشتی گریه کردم انقد بغضکردم گلوم میسوزه .خدا به دلت ارامش بده عزیزم خدا بهت صبر بدع تو دلت شکسته دعات مستجاب میشه دعا کن هیچ مادری داغ بچه نبینه برامون دعا کن عزیزم .خیلی حالم بد شد 😔😔😔😔😔😔😔😔

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤

سلام عزیزم 

از روی امضات اومدم توی تاپیکات 😔

با دونه دونه ی حرفات گریه کردم عکس نازش رو که دیدم که دیگه خیلی گریه کردم😭😭

بگردم برای قلب سوخته ات 

انشاالله محمد محسن عزیزم توی بهشت در جوار حضرت محسن (ع) هست خوش به حالت جات توی بهشته حتما گل پسرت شفاعتت رو میکنه با اون قلب پاکش

انشاالله شفاعت همه مون رو بکنه 

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 
سلام مهربونم..  ممنونم بابت همدردیت..  خدا روح پدر عزیزت رو شاد کنه. این چند روز رو در ج ...

داغ فرزند هیچوقت سردنمیشه

باتولدبچه دیگه کمی تسکین پیدامیکنه امافراموش نمیشه

چقدرخاطرات بیمارستان رجایی ودخترم وسردخونه بهشت زهراووووبرام زنده شد

برای من سال80بوددخترمن2سالش نشده بود

چه دردمشترکی

فقط برای من اون باخواهرش دوقلوبودن

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
عزیزم این تاپیک مال سال ۹۰ هست بروز شده .

سلام عزیزم

اقاپسرت چی شد؟بردی بیمارستان؟آخه سوراخ قلب چیزخاصی نیست من خودم توبیمارستان رجایی این جوربچه زیاددیدم

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )