2737
2739
عنوان

می‌خوام دردودل کنم. خواهش میکنم خانم های باردار و حساس میان

| مشاهده متن کامل بحث + 17045 بازدید | 168 پست

وای خدایا دارم بلند گریه میکنم خدایا. خودم پسر کوچولو دارم. وای نه نه. الهی واسه دلت بمیرم خیلی سخته نفسم درنمیاد 

ز دشمنان برند شکایت به دوستان                       چون دوست دشمن است ، شکایت کجا بریم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

دارم خفه میشم.خدا به داد دلت برسه.

خدا همه بچه هارو نگه داره زیر سایه خودش.

و مریضا مخصوصا بچه های مریض شفا بده.

و مادرا و پدرا  رو هم برا بچه هاشون نگه داره.

خیلی گریه کردم خیلی.

من از وقتی دخترم دنیا اومده همیشه فکرای خراب دارم تو سرم.خیلی استرس میکشم.خیلی. ناراحتی اعصاب گرفتم.یه ذره استرس بهم وارد میشه بدنم سست میشه فشارم میوفته.مادر بودن سختترین کار دنیاست

بابا بخدا من کاربر قدیمی ام.سایت بروز شد کاربریم پرید.نسخه جدید ازت بدم میاد😒😒
نه عزیزم نگران نباش.. محسن من صلاحش در این بود، بره... دکترش سیدرضا میری بود . هم قم مطب داشت هم ته ...

عزیزم شما که آنژیو ها را دیدی خیلی سخته ؟ دوره درمانش وشانس موفقیتش چنده ؟گریه هام برای پسرتون بند نمیاد خیلی سخته خیلی 

خدایا نفس کم آوردم چرااااا؟؟؟؟؟؟ان شالله بحق علی اصغر امام حسین که باب للحوایج هم هست این دو عزیزت خدا برات نگه داره..الهی هیچ بچه ای دچار این سر نوشت نشه وهیج مادری بخاطر فرزتدش چشماش بارونی نشه

وای خدایا دارم بلند گریه میکنم خدایا. خودم پسر کوچولو دارم. وای نه نه. الهی واسه دلت بمیرم خیلی سخته ...

عزیزم ببخش ناراحتت کردم ⁦♥️⁩ خدا طول عمر با عزت و سلامتی به خودت و پسرت گلت بده ⁦♥️⁩⁦♥️⁩

شرمنده ام که بی تو نفس می کشم هنوز
2706