2737
2739
عنوان

مخالتفت شدید خانواده با ازدواج

277 بازدید | 36 پست

سلام عزیزان من کاربر جدیدمیخواستم بدونم اونایی که خانواده ها مخالف ازدداجشون بودن چطور راضیشون کردن ؟؟ممنون میشم کمک کنید دستم دیگه به جایی نمیرسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بابای من ک گف شناسنامتو بردار برو

هر جاهم لازم شد بگو بیا امضا کنم

ترو ب خیر مادو هم بسلامت😂😂😂😂😂

البته اونوقت بچه بودم خخخخخخ

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

خانواده خیر و صلاح بچشو میخواد حتما میدونن بهم نمیخورید 

من گفتم هرچی بزرگترم بگه

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
2738

بی خیال شو من مادرشوهرم راضی نبود با اینکه ما سرتر بودیم بعد پنج سال عقد و دوسالو نیم عروسی هنوزم خون به جگرم میکنه خدا لعنتش کنه من خیلی پشیمونم

میشه برای سلامتی نی نیم ی صلوات بفرستید ممنون🙌🙌

من خیلی سفت و سخت ایستادم و گفتم

من

میرم😬

رفتم و برگشتم😂😂😂😂

اگر خانواده ت مخالفن بیشتر فکر کن

بهرحال تجربه اونها بیشتره

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     

ببین عزیزم منطقی فکر کن من میتونم کمکت کنم چون خودم این راه و رفتم پدر مادر منم همیشه مخالفن و الان 34 سالمه و تو خونه موندم دیگه خاستگار هم ندارم ولی واقعا خیلی وقتها حق با پدر و مادرم بوده و خیلی وقتا هم نبوده . میشه شرایط اقای خاستگارتو بگی . مثلا تو همین جا خانمی و دیدم که به خاطر عشق تو یه اتاق تو خونه ی مادرشوهرش زندگی میکنه ولی واقعااا عشق اینقدر ارزش نداره 

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم
تو عاشق نبودی آخه 

تو روابطم نمیذارم دلم به عقلم غلبه کنه 

هیچوقت نذاشتم وابسته کسی بشم الانم ۴ سال زندگی مشترک دارم دیوانه وار عاشق شوهرمم اما خدای نکرده خطای ببینم ازش میذارمش میرم

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
ببین عزیزم منطقی فکر کن من میتونم کمکت کنم چون خودم این راه و رفتم پدر مادر منم همیشه مخالفن و الان ...

موافقتم 😍👍