2737
2739

بچه ها خيلي تعجب كردم امروز توي دو تا تاپيك رفتم ك خانوما به شوهراشون بي دليل شك كردن و شروع كردن به گوشي چك كردن اونم همش بر اثر خيانتايي ك اينجا داستانشو خوندن بدبين شدن!!!

خيلي ناراحت شدم.چرا زندگيتونو بند كردين به اين سايت :( و زندگي شخصيتون رو خراب ميكنين :( واقعا دلم گرفت.

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
از بس مردها گوشی دستشونه ادمو خسته و شکاک میکنن ولی این سایت هم بی تاثیر نیست

اينجا اخه خيلي تاپيك خيانتاي عجيب و غريب زياده در اين حد ك اين دو تا خانوم خودشون نوشتن ك تاثير اينجاست

2740

واقعا تاثیر داره ولی خب بعضی از شوهرام خیلی هرزه ن هرکاری کنی پشت سر به آدم خیانت میکنن

دیدم که میگم

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!
از بس مردها گوشی دستشونه ادمو خسته و شکاک میکنن ولی این سایت هم بی تاثیر نیست

منم یه خانوم همش گوشی دستمه این که دلیل نشد ..

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد

یه خانومی گفت موقع دعوا با شوهرش خودش خودشو زده و صورتشو چنگ انداخته داغون شده

هیچی دیگه موقع دعوا یهو یاد اون افتادم نزدیک بود خودمو بزنم😐😐

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
اينجا اخه خيلي تاپيك خيانتاي عجيب و غريب زياده در اين حد ك اين دو تا خانوم خودشون نوشتن ك تاثير اينج ...

کاملا درسته

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
2706