2733
2734

سلام 

ممنون میشم قصه ی من و دخترم رو تا آخر  بخونین و اگه تجربه ای دارین دریغ نکنین.

دختر من بیست دی ماه ساعت هفت صبح بدنیا اومد.دوازده ساعت اول بعد از تولدش خیلی اروم بود.طولانی ترین دوران ارامشش در بیداری بعد از تولد. از هشت شب روز تولد تا حدود چهار صبح فقط گریه کرد و جیغ زد. پرستار بخش نظرش بر این بود که شیرم کمه و بهش شیر خشک داد. بعدش بچه یه کم اروم شد و خوابید و ما هم فکر کردیم حتما مشکل همین بوده. ولی بعد قصه ادامه پیدا کرد.  وقتایی که خواب بود خوب میخوابید ولی بیداریاش یه سره گریه میکرد. دهها دکتر بردمش.هفته های اول  انداختن گردن شیر کم من.  بعدش گفتن حساسیت به پروتئن گاویه ( با اینکه بچم هیچ علائمی نداشت) و من سه هفته شیر و سایر مواد محتوی شیر از لبنیات بگیر تا کیک و شیرینی و شکلات رو حذف کردم بدون هیچ پیشرفتی.بعد گفتن کولیکه و در جواب من که پرسیدم پس چرت فقط عصرا گریه نمیکنه گفتن بعضی از بچه ها کولیکشون ساعت مشخصی نداره و دلدراشون توی کل روزه . هر دکتری که بردم گفتن در بدترین شرایط این وضع تا سه ماه ادامه داره. 

توی تمام این مدت بچه در حین بیداریش بغل بوده و راه برده شده. الان دو هفته هم از سه ماه گذشته اوضاع کمی بهتره ولی در مجموع ۹۰ درصد ساعت بیداریش در حال گریه و نق نقه. از حدود یه ماه پیش فقط خوابیده شیر میخوره و اگه نشسته بخوام شیرش بدم مدام سرشو برمیگردونه. چند روز اخیر شیرش رو حتی در حالت خوابیده هم درست حسابی نمیخوره و مدام داره زیر سینه غر غر میکنه. استفراغ رو از اول کم و بیش داشته ولی هیچ کس جدیش نگرفته چون خوب وزن میگیره. خودشو بغضی وقتا هم رو به تو و هم رو به بیرون خم میکنه. از خوابیدن توی کالسکه و نشستن توی کریر ماشین متنفره و فقط توی آغوشی میتونم بیرون ببرمش. حتی وقتی هم بغله باید حالت ایستاده نگهش داریم وگرنه اگه حالت افقی باشه سریع اعتراض میکنه.

شیشه نمیگیره. پستونک هم نمیخوره. غذاهای نفاخ هم از رژیم من حذفه.

پنجشنبه دوباره وقت دکتر دارم و ایندفه میخوام روی رفلاکس پافشاری کنم و ازش بحوام برامون داروی رفلاکس بنویسه . آیا بچه های شما هم همین علایم رو داشتن؟ 

زندگی برام خیلی سخت شده. من ایران نیستم ک با این بچه بدون هیچ کمکی دست تنهام. فقط شوهرمو دارم که اونم فول تایم کار میکنه و نمیتونم ازش توقع زیادی داشته باشم.وقتایی که بیداره مدام به ساعت نگاه میکنم که کی شب میشه بخوابه( خواب شبش خوبه ودر کل شبانه روز ۱۵ ساعت خوابه) . وقتی نزدیکای بیداریش میشه اضطراب میگیرم. خواهشا راهنمایی کنین من چه گلی به سرم بگیرم.

عشقم عمرم نفسم نی نی تو دلیم  

من نجربه این جور نداشتم ولی پسر بزرگم با سشوار وصدای جاروبرقی میخوابید اینقد خوابش سبک بود که خدا بدونه خیلی درکت میکنم سخته برا نادر خدا قوت مامان قهرمان باید دوره اش بگذره بازم شاید کسانی بیان تجربه بهتری داشته باشن موفق باشی صبوری کن

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    

دور نافش را به سمت عقربه های ساعت ماساژ میدادم ارومتر میشد واینکه دستم روی شکمش بود دمر روی دستم میخوابید توصیف مدلش سخته اما خیلی راحت تر بود

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مامانم میگه منو خواهر برادرام تا شیش ما شبو روز گریه میکردم واین که بعد شیش ماه خوب شدیم عزیز فکر کنم بچه توهم اینجوری باشه اخه اینجور که تو توضیح دادی که هیچ مشکلی نداره شاید مثله ما باشه

خدایا شکرت که بهم نی نی سالم دادی  1399\10\30 مثبت شد بی بی چکم  
2728

بله همه علائم رفلاکس ۴بار بردم دکتر حتی تا ساعت ۳ صبح جوری جیغ میزد که نفسش میرفت دیگه منو همسرم از خستگی و بیخوابی مردیم و زنده شدم بعد ۴امین بار به دکترش  گفتم  اینا علایم رفلاکسه لطفا داروشو بدید 

اونم رانیتیدین داد  تا اروم شد و اوضاعمون عادی شد تا قبل اون رو زمین نمیتونستیم بزاریم پسرمو بسکه گریه میکرد و اشک میریخت از ۳۰روزگی 

😒
من مامانم میگه منو خواهر برادرام تا شیش ما شبو روز گریه میکردم واین که بعد شیش ماه خوب شدیم عزیز فکر ...

امیدوارم  عزیزم ولی دلم نمیخواد خودمو به این زمانبندیا دلخوش کنم چون اگه واقعا بع از گذشت اکن زمان مشکلش برطرف نشه من داغون میشم از نظر روحی

دور نافش را به سمت عقربه های ساعت ماساژ میدادم ارومتر میشد واینکه دستم روی شکمش بود دمر روی دستم میخ ...

عزیزم دو ماه اول فقط با صدای سشوار ارومش کردیم. ماساژ هم یه مدت میدادم شکمشو ولی الان دیگه فکر نمیکنم دل درد باشه

2740
امیدوارم  عزیزم ولی دلم نمیخواد خودمو به این زمانبندیا دلخوش کنم چون اگه واقعا بع از گذشت اکن ز ...

میدونم گلم انشالا که چیزی نیست 

خدایا شکرت که بهم نی نی سالم دادی  1399\10\30 مثبت شد بی بی چکم  

کلا انگار بچه خودمو تعریف کردی 

بچه من از دوماه نکسیوم میخورد و یکم باهاش بهتر بود ولی در کل زیر یه سال خیلی نق نق داشت

خوب وزن میگرفت و واسه همین دکترا خیلی جدی نمیگرفتن میگفتن بی حوصله ای ولی خدایی خیلی گریه میکرد آرزوم بود تو حالت بیداری اروم ببینمش 

ولی در کل بازم چند هیچ جلویی نسبت به خیلی مامانای دیگه چون خصوصیت اصلی رفلاکس وزن نگرفتن و استفراغای وحشتناکه که خداروشکر بچتون نداره رفلاکسش احتمالا پنهانه که شیر میاد تو گلوش و باعث میشه گریه کنه و شیرم پس میزنه

سنش اوج رفلاکسه بمرور بهتر میشه

بعضی دکترا نظرشون رو دارو بعضیام میگن باید مدارا کنی

تا شش ماه به همین منوال بهش شیر بده بعدش دیگه خودش وابسته میشه غذام شروع کنی شش ماه بهترم میشه

راستی رژیم لبنیات و شیر گاو و تخم مرغ و افزودنیا به ما که خیلی کمک کرد

بازم چیزی یادم اومد میگم

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
کلا انگار بچه خودمو تعریف کردی  بچه من از دوماه نکسیوم میخورد و یکم باهاش بهتر بود ولی در کل ز ...

عزیزم من از حذف لبنیات اصلا نتیجه نگرفتم هر چند الانم خیلی کم گاهی اوقات یه شیرینی یا یه تیکه کیکی دهنم بزارم وگرنه شیر و ماستو بصورت خالص و زیاد الان ماههاس گذاشتم کنار.

نمیدونم بخدا. من به فکر خودم نیستم که کم و بیش عادت کردم به این وضعیت. میترسم بچه گلوش ناراحت باشه و بعدا مشکل بهم بزنه اگه دارو نگیره

2706