2737
2734
عنوان

این پیاما و تو گوشی شوهرم دیدم بنظرتون خیانته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 289824 بازدید | 1892 پست
استارتر ببخشید منم ی سوال دارم میخوام همینجا بپرسم بااجارت... بچها شوهره من به خواهرم پیام داده و ب ...

شاید برای کادو خودت ازش نظر بپرسه فعلا زود قضاوت نکن ولی بعد تولد شمارشوو پاک کن

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
حالا من از نی نی سایتیا یاد گرفتم همسرم رو امتحان کردم با تل. بازاری هست.بهش وانمود کردم اشتباه گرف ...

البته دلیلی نداشت راجبه متاهل بودن یا مجرد بودن طرف بپرسه.

اماخب بلاک کرده ک.نگران نباش.میخواست خطا بره دیگه این کارُ نمیکرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر ببخشید منم ی سوال دارم میخوام همینجا بپرسم بااجارت... بچها شوهره من به خواهرم پیام داده و ب ...

الزاما معنیش این نیس که میخاد خیانت کنه شاید میخاد اطلاعاتی راجع به خانوادتون از زن داداشت بگیره که البته اینم کار اشتباهیه

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
شاید برای کادو خودت ازش نظر بپرسه فعلا زود قضاوت نکن ولی بعد تولد شمارشوو پاک کن

نه عزیزم.اصلااا روابطشون اینجوری صمیمی نیست.

اگه میخواست راجبه کادوی تولدم بپرسه یا باکسی راجبه تولدم مشورت کنه مطمئنم با یکی از دوستام که زنه رفیقشم هست مشورت میکرد.چندین ساله باهم روابط دوستانه داریم

بعدشم الان ک بهش زنگ زدم بهش گفتم جریانو بعدش عصبی شد گفت چرا اینجوری میکنی میخوای دعوا بگیری همش؟من بخاطر تو این کار کردم.

منم ک بی اعصاب هرچی تو دهنم بود بارش کردم بلاکشم کردم.وای فقط منتظرم برم خونه گوشیشو شیش تیکه میکنم😑

حس میکنم حتما منظوری داشته از این کارش

2731
2740

یکی از دوستای من توی فضای مجازی با یه اقا اشنا شد. بعد یکماهی با هم حرف میزدن. اقا خودشو مجرد معرفی کرذه بود. بعد از یکماه زن اون اقا زنگ زده بود به دوستم که من ر زنشم. 

نگو این مدت اقا ماموریت کاری بوده به مدت یکماه و دوست منو بازی داده

دقیقا...نمیدونم عکس العملم درست بوده یانه...😑

نه دیگه عزیزم .یه کم صبر میکردی .میدیدی چیکار میخواد بکنه.بعد حالشو میگرفتی.

الان محکومت میکنه 

گاهی دلم هیچ نمیخواد جز گپ ریز ریز با مادرم. هی من حرف بزنم هی او چای تازه دم بریزد ...هی چای ام سرد شود هی دلم گرم... آنجا که چایت سرد میشود و دلت گرم خانه مادر است.  شادی روح پدر و مادرای آسمونی صلوات.الهم صل علی محمد و آل محمد
گفتم از نظر من اون آقا خطایی نکرده  اگه منظوری نداشته باشه  اون خانوم مجرد خودش باید شعو ...

هدف از ازدواج چیه؟

که دو نفر کنار هم به آرامش برسند دیگه وقتی یک کاری خانم رو پریشون میکنه چرا مرد انجامش میده؟! این معنیش روانی بودن نیست؟؟

عشق یعنی تعهد، هیجان و صمیمیت

مناسفانه مردای ایرانی هنوز سر همون پیچ تعهد موندن

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
2706