2733
2739
عنوان

این پیاما و تو گوشی شوهرم دیدم بنظرتون خیانته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 289824 بازدید | 1892 پست
من فقط دو تا اسکرین صفحه ی اول دیدم عروسکی پروسکیم ندیدم!

باشه

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
نه عزیزم.اصلااا روابطشون اینجوری صمیمی نیست. اگه میخواست راجبه کادوی تولدم بپرسه یا باکسی راجبه تول ...

اندکی صبر گلم با ارامش میپرسیدی

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه دیگه عزیزم .یه کم صبر میکردی .میدیدی چیکار میخواد بکنه.بعد حالشو میگرفتی. الان محکومت میکنه  ...

متاسفانه من اصلا راجبه اینجور مسائل صبر ندارم😑

اما واقعا بنظرم حرفم غیرمنطقی نیست

گفتم چرا شمارشو گرفتی از خواهرم

گفت میخواستم دعوتش کنم.حرفیه ک خودش گفت.خب چرا باید برای دعوت کردن ب اون زنگ بزنه؟داداشم پس این وسط چیکارست؟

اگه میگفت میخواستم باهاش ی جوری هماهنگ کنم مشورت کنم این چرت و پرتا باز ی جای دلم میذاشتم بااینکه اینم عاقلانه نیست.چون باهم اصلا صمیمی نیستن.

اندکی صبر گلم با ارامش میپرسیدی

واقعا درست میگی.اما منم بخدا اولش باارامش حرف زدم.کلا عادتمه هراتفاقی بیفته اولش خیییلی جدی محکم ولی اروم صحبت میکنم.اما ببینم طرفم داره چرت و پرت تحویلم میده واقعا عصبی میشم.

الان چون دیدم خودش عصبی شد شروع کرد ب بحث کردن منو مقصر دونست(که الکی گیر میدم این حرفا) منم دیگه از کوره دررفتم...

2731
من حس میکنم خیلی احمقم هیچ جوری نمیتونم برخورد کنم قلبم داره میترکه

عزیزم منم تو گوشی شوهرم از این بدترش رو دیدم

اونقد که طاقت نیاوردم و صداش کردم تا توضیح بده و گفت که برادرزاده ش قصد ازدواج داشته و میخواسته از اکانت شوهر من استفاده کنه و دختره رو امتحان کنه

خیلی صمیمی بود حرفاشون و خیلی تاثیر بدی روم گذاشته

البته یک عکسی دیدم که عکس دستش بود برا طرف فرستاده بود و بهش گفتم دست توئه اما گفت نه من نیستم و...

خلاصه اونجا حرفشو قبول کردم اما اون حرفا هنوز تو ذهنمه و گاهی خیلی فکرمو مشغول میکنه و اذیتم میکنه

گاهی وقتا شک میکنم بهش و خیلی ذهنم درگیر میشه اما چیزی نمیگم

میگم شاید راست میگفته و دارم زندگیم رو بخاطر ی چیز دروغ تلخ میکنم

عزیزم منم تو گوشی شوهرم از این بدترش رو دیدم اونقد که طاقت نیاوردم و صداش کردم تا توضیح بده و گفت ک ...

عزیزم اگه اون دست دست همسرت نبوده کلا این شکارو بریز دور و با خیال اسوده زندگی کن و به همسرن اعتماد کن 

خانما کیا بلدن تلگرا م شوهر تو گوشی خودشون دارن؟ همینکه استارتر گفت

میگن وقتی قلبی میشکنه خدا زودجواب میده هرروز قلبم میشکنه منم هرروز و هرشب خدارو صدا میزنم در خونه بهترین بندگان خدارو یکی یکی رفتم امام حسین حضرت ابوالفضل امام زمان و... کو پس چرا خدا جواب نمیده خدایا کجایی دارم میسوزم برس بدادم ای مهربانترین مهربانان دستمو بگیر منو تنها نذار خواهش میکنم          دوستان عزیز ازتون خواهش میکنم برام دعا کنین مشکلم حل بشه دیگه طاقتم تموم شده کم آوردم دیگه نمیدونم چیکار کنم در خونه ی کی برم
2738
امضات فقط😍من عشقم شده همسرم ولی هنوز بابا نشده فداششم 🙈

عزیزم چه خوب معلومه شمام خانوم با وقاری برای اقاتونی

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
عزیزم منم تو گوشی شوهرم از این بدترش رو دیدم اونقد که طاقت نیاوردم و صداش کردم تا توضیح بده و گفت ک ...

نمیدونم شوهرتون راست گفته یانه ولی هیییییچ مردی نمیاد وقتی خیانتش رو میشه بگه من کردم البته امیدوارم واقعا همسرتون این کارو نکرده باشه .ولی تو اقوام خیلی نزدیک من یه اقایی هست که صدبار خیانت کرده لو رفته ولی باز یه دروغ دیگه میبافه خودشم میزنه به کُلی بازی زن بیچارشم به خاطر بچهاش باهاش زندگی میکنه

http://khianaat.blogfa.com/

دوست عزیز پیام های اول رو خوندم پیشنهاد میکنم حتمن حتمن این لینک رو ببینید تا به باطن حقیقی مردها پی ببرید، خیانت تو این دوره نشونه ی زرنگی یه عده شده ظاهرن، این لینک داستان زندگی واقعی آتش نشان اصفهانیه دوستان تو رو خدا بخونین و تا میتونین منتشر کنین تا رسوا بشه این موجود کثیف. 

شاید برای کادو خودت ازش نظر بپرسه فعلا زود قضاوت نکن ولی بعد تولد شمارشوو پاک کن

اینم ممکنه باشه البته اگه خواهر دیگه ای نداشته باشی که ازش سوال کنه

مثلا شوهرخواهر من برای ولنتاین یا تولد خواهرم میخواست سورپرایزش کنه به من زنگ میزد و سوال میکرد و با من هماهنگ میکرد خونه رو براش درست کنم

2706