2733
2739
عنوان

این پیاما و تو گوشی شوهرم دیدم بنظرتون خیانته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 289852 بازدید | 1892 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

استارتر تو باید بزنی شوهرتو نصف کنی اونوقت رفتی تو موقعیت ضعف و میگی برات کافی نیستم، خیلی ریلکسی بخدا،چرا اینقدر خودتو کوچک میکنی، یه ذره اعتماد به نفس داشته باش، مگه همه زندگیت اون نر لاس زن هست!!!!!

استارتر حس میکنم تو کانال خانمای قری عضوی😐🐀

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2738
استارتر تو باید بزنی شوهرتو نصف کنی اونوقت رفتی تو موقعیت ضعف و میگی برات کافی نیستم، خیلی ریلکسی بخ ...

آره فردابهش بگه چراخيانت كردي ميگه تو برام كافي نبودي خودتم ميدوني   

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
چه جوری قشقلق به پا میکنن پشت تلفن چی کار میکردم بهش میگفتم؟

ننش ب عزلش می‌شوند ی،،،، من شوهرم برا دختر عموم،،، بعد از یک پیام گل فرستاد،، ََََبهش تذکر دادم گفتم منم بفرستم برا پسر عموم؟؟؟ تازه مثلا طرف عین خواهر منه،،،، ولی روابط باید چهار چوب داسته باشن،،، تو بایست زنگ میزدی میگفتی موی عروسکی دوست داری؟؟؟ تا خودش خراب میمرد،، الانم بنظرم اصلا کوتاه نیا،،،، بگو گفای دلم خنک میش5 ک به یه مرد غریبه بگم سلام به روی عصبی آت،،،،،، حتی نه احساسی ولی ببین چقدر زشته 

خوب منم همینو دارم میگم دیگه ما بیشتر از 13 سال هست کنار هم داریم کار می کنیم همه هم جوون ولی تا حال ...

نه میدونم شماهمینو گفتین در‌ تایید حرفتون منم نوشتم

اعصابم از دست استارتر داغون شد سر‌صبحی از شدت سردرد قرص خوردم تازه داشتم‌خوب‌میشدم این تاپیکو‌خوندم بدتر شد سرم

اخه مگه داریمممم اینقدر زن ساده 

خدای من

من چندبار یک خانمی اشتباهی شوهر من را میگرفت میگفت فلانی را میخام میفهید اشتباه قطع میکرد منم شمارش را گرفتم هرچی از دهنم در اومد بهش گفتم همان شد دیگه زنگ نزد خواهر من زنگ بزن به خانمم بشورش بذارش کنار تا زندگیت را صاحب نشده

2706