2737
2734
عنوان

این پیاما و تو گوشی شوهرم دیدم بنظرتون خیانته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 289880 بازدید | 1892 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یعنی چی کافی نیستم استارتر؟ وقتی خودتو انقدر دست پایین میکیری بایدم بره با یکی دیگه چت کنه، هوا برس میداره. چرا شما خانما اعتماد بنفس ندارین؟ با این کاری که کرده از سرشم زیادی هستی نه اینکه کافی نیستم برات!!!

هرگز با احمق ها بحث نکنید. آنها نخست شما را تا سطح خودشان پایین می‌کشند، سپس با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست میدهند!

من فقط موندم هنوز شك داري خيانت يانه حتمابايد روتخت ببينيشون   مرده شوربشورشون ان شاله

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2740
يه روز برامن اس اومدكه شوهرم تل نصب كرده ببين تاديدمش همچين محكم زدم تو سرش خودم دستم دردگرفت هرچي م ...

خوب کردی مردا اصلا جنبه این چیزاندارن

ماهم از اول توافق کردیم نصب نکنیم

من میام نی نی سایت اونم دیوار😂

برای حل مشکل برادرم صلوات میفرستی دوست گلم❤️
ب نظرم‌کنجکاوی نکن و بیشتر محبت کن بهش

ووووويييييييي

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
ینی چی؟این کدوم کاناله همه علامت خنده گذاشتن

😂ی کاناله که سیاست های زنانه یاد میده و کلا حرفش اینه مرد هرکاری کرد با زبون خوش و مهربونی باهاش رفتار کن

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
خوب کردی مردا اصلا جنبه این چیزاندارن ماهم از اول توافق کردیم نصب نکنیم من میام نی نی سایت اونم دی ...

😂ی کاناله که سیاست های زنانه یاد میده و کلا حرفش اینه مرد هرکاری کرد با زبون خوش و مهربونی باهاش رف ...

وای چقدر خندیدم اسم کاناله خیلی باحال بود😂😂😂

یک نفر مانـده از ایـن قـوم که بر میگـردد 😍
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز