2733
2734
عنوان

كيا گوشي ايفون دارن؟

106 بازدید | 12 پست

بچه ها سيب اپ پولي شده برنامه ديگه نميشناسين؟برنامه بانكي چي

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍

پرستارا جونشون بدن اما پول ندن

یعنی عاشق این پول سیو کردنتوتم

بسيار منی کـرد و ز تقدير نترسیدبنگر که ازين چرخ جفا پيشه چه برخاست ، دوست دخترم قد۱۷۵ ،دانشجوی پزشکی چشم رنگی کله پاچه هم بلد بپزه(فکرکنم دوسش داشته باشم)، بیشتر باهم تاپیک میزنیم، چندشمون میشه از متاهلهای آویزون ک نوشتیم نیان اما تا شارژشون تموم نشده ول کن تاپیک نیستن، میدونیم میدونین چی میگیم!!! 
پرستارا جونشون بدن اما پول ندن     یعنی عاشق این پول سیو کردنتوتم

نه اخه من فقط يه برنامه بانك ميخوام به كارم نمياد اشتراك بگيرم كه

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اخه من فقط يه برنامه بانك ميخوام به كارم نمياد اشتراك بگيرم كه

عزيزم برنامه هاي بانكي رو بعضياشونو ميتوني از سايت خود بانك دانلود كني دو تا لينك جدا گذاشتن واسه اندرويد و آي او اس

2731
عزيزم برنامه هاي بانكي رو بعضياشونو ميتوني از سايت خود بانك دانلود كني دو تا لينك جدا گذاشتن واسه ان ...

الان ٧٢٤ داشتم باز نميشه اصن

الان ٧٢٤ داشتم باز نميشه اصن

آره الان ديگه كلا آيفون يه سري برنامه ها رو ساپورت نميكنه

عزيزم بهترين و امن ترين راه اينه كه از بانك رمز اينترنتي بگيري و از خود اينترنت بانك استفاده كني

آره الان ديگه كلا آيفون يه سري برنامه ها رو ساپورت نميكنه عزيزم بهترين و امن ترين راه اينه كه از با ...

يني چي؟

يني چي؟

برو بانك بگو رمز اينترنتي ميخوام

بگو ميخوام كاراي بانكيمو از طريق نت انجام بدم

بهت يه نام كاربري و رمز عبور ميدن

بعد با استفاده از اينا ميري تو نت بانك مورد نظرت ( مثلا نت بانك تجارت) رمزتو وارد ميكني بعد هم ميتوني همه كاري انجام بدي مثل انتقال پول ، پرداخت قسط، چك كردن گردش مالي ، پرداخت قبوض،.........

2738
انار دونه 

چی

بسيار منی کـرد و ز تقدير نترسیدبنگر که ازين چرخ جفا پيشه چه برخاست ، دوست دخترم قد۱۷۵ ،دانشجوی پزشکی چشم رنگی کله پاچه هم بلد بپزه(فکرکنم دوسش داشته باشم)، بیشتر باهم تاپیک میزنیم، چندشمون میشه از متاهلهای آویزون ک نوشتیم نیان اما تا شارژشون تموم نشده ول کن تاپیک نیستن، میدونیم میدونین چی میگیم!!!