2737
2734
عنوان

ماماناتوروخدااگه بیداریدبیایدددد

246 بازدید | 29 پست

خانمادخترم فرداواکسن ۱۸ماهگی داره ازاسترس ازساعت سه ازخواب پاشدم خوابم نمیره،هردقیقه میگذره استرسم بیشترمیشه باورتون نمیشه دستام میلرزه،انقدهمه میگن ۱۸ماهگی اذیته اینجوری شدم،حتی بهم گفتن اگه براواکسنای دیگه اذیت نشده پس برااین خیلیی اذیت میشه واین براواکسنای قبلی اصلااااذیت نکرده😞😞

دخترم توتنهاانگیزه ی من برای ادامه ای...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

حالا چرا استرس داری مادر جان

الان بروواستراحت کن که اگر فردا بچه تبی چیزی داشت خسته نباشی و بتونی بهش برسی 

در هرصورت اینکار باید انجام بشه چه استرس داشته باشی چه نداشته باشی برو با ارامش استراحتت رو بکن

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

من هفته دیگه برای واکسن دوازده ماهگی بایدببرمش

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 

منم مثل شما بودم اما از همه واکسناش راحتتر بود

فقط قبلش آستامینوفن بده بعد از تزریق هم ببرش پارک یا جاییکه بتونه راه بره زودتر حل میشه لباس کم تنش کن هندونه و مایعاتم زیاد بده که هی جیش کنه تبش سنگین نشه هز ۴ ساعتم آستامینوفن یادت نره

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄
تو خودتو آسیب میزنی واسه چیزی که فکر میکنی شاید کودکت تواناتر از آنی باشد که فکر میکنی حماقت رو بزار ...

اخه میدونی چیه عزیزم خیلی باهوشه وهمه چی رومیفهمه ،میگم نکنه فکرکنه تقصیرمنه ومن براتنبیهش واکسنش گذاشتم بزنن

دخترم توتنهاانگیزه ی من برای ادامه ای...