2733
2739
عنوان

ماماناتوروخدااگه بیداریدبیایدددد

| مشاهده متن کامل بحث + 246 بازدید | 29 پست

عزیزم خیلی واکسن سختیه ...ولی مراقبت کنی چیزی نمیشه ... حتمن قبل رفتن از خونه بهش استامینوفن بده وقتی اومدی تاشب اول کمپرس سرد بزار هرنیم ساعت بعد تاصب کمپرس گرم سعی کن نزاری پاشو زیاد تکون بده چون خیلی درد داره...هر 4ساعت حتمن اسامینوفن رو بده ..مدام تبش رو کنترل ...ان شاالله خیره

منم مثل شما بودم اما از همه واکسناش راحتتر بود فقط قبلش آستامینوفن بده بعد از تزریق هم ببرش پارک یا ...

مرسی عزیزدلم خداروشکرهمگی اومدین تاپیکم دلداری وراهکاردادین خداروشکردوستانم

دخترم توتنهاانگیزه ی من برای ادامه ای...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای خداازدهنت بشنوه عزیزم ،

عزیزم منو هم خیلی ترسوندن اما اصصلا آنقدر ترسناک نبود 

کمی تب و گریه و خلاص

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
ببین اگه اینجوری خودتو ببازی چجوری میتونی از پس بچت بربیایی و کمکش کنی تو اینجوری بدتر بچه رو داغون ...

اره عزیزم حق باتوعه بایدخودمودرست کنم من خیلی استرسیم بخداشباکه میخابم هزارتافکروخیال میادتوسرم میگم اگه بزرگ شه اونجوری ک من میخام رفتارنکنه اگه کسی گولش بزنه اگه نازاحت بشه اگه شکست بخوره و...

بچه با بچه زمین تا اسمون فرقشه هاااا من دخترم واکسن دو ماهگی اذیت کرد اما برای بقیه خوب بود هجده ماهگیش هم تنها اذیتش این بود ک نمیتوست ب فضولیش ادامه چون پاش درد میکرد میگفت منو بغل کنینن ببرین جایی ک میخوام تا ب خرابکاریام برسم     بعد هم دو تا دیگه از دوستام هم همینو میگفتن ک فقط تا غروب پای بچه هاشون درد میکرده امو یکی از دوستام فقط میگفت بچم فقط یک ساعت بی قرار شده بود و خوب در صورتی ک تو اقوام شنیده بودم بدترینه 

هیچ استرسی نداشته باش هر چی باشه میگذره بچه ات نه اولین نفره ک این واکسن رو میزنه نه اخرین نفر بدترین واکسن هم سه روزه دوره اش پس ب خودت انرژی منفی نده صبح قطره استامینوفنش رو بده یه صدقه هم بده و بسپار دست خدا

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
عزیزم منو هم خیلی ترسوندن اما اصصلا آنقدر ترسناک نبود  کمی تب و گریه و خلاص

ایشالله که اینجوری باشه عزیزم مرسی😍😍😘😘

2740
بچه با بچه زمین تا اسمون فرقشه هاااا من دخترم واکسن دو ماهگی اذیت کرد اما برای بقیه خوب بود هجده ماه ...

چشم عزیزم مرسی باورکن یکم دلم اروم شدبانظرات شمادوستای مجازیم😘😘😘

اصلا اینجوری نیست اریک فروم میگه بزرگترین تنبیه مادری دوری از اوست وقتی در آغوشش بگیری چه فکری میکنه ...

اهاچشم من حتمابغلش میکنم وچون عاشق شکلاته ومن توخونه شکلاتاروقایم کردم چون زیادمیخوره ،ببرم بعدواکسن بهش بدم شایداروم بشه وکمتردردش بیاد

خانمی من ۵ روز پیش پسرم واکسن ۱۸ ماهگیشو زد،وای آخه برای چی استرس!!!!!پسر‌من واکسن که زدیم حالش خوووب بود تا دو ساعت بعد؛دیگه نتونست راه بره،خانمه گفت تا ۳ روز‌نمیتونه راه بره نگران نباش،اما‌ پسرم‌۱ روز تقریبا نتونست راه بره،هر ۴ ساعت هم استامینوفن میدادم فقط یه روزو نصفی ؛دیگه تبشم‌قطع شد و حالش خوب شد،موقعیم که‌نتونست راه بره براش جا انداختم نشسته بود بازی میکرد.اصصصصصصصصلا‌ نگرانیت خیلی بیخوده!الکی خودتو اذیت نکن‌گلم😘

اگه میشه از ته دل برای من دعا کنید💛💛💛
خانمی من ۵ روز پیش پسرم واکسن ۱۸ ماهگیشو زد،وای آخه برای چی استرس!!!!!پسر‌من واکسن که زدیم حالش خووو ...

😘😘😘😘😘مرسی عزیزم چشم سعی میکنم ارومترباشم

سلام عزیزم همش به فکرت بودم دخترت خوبه واکسن زدی

سلام فداتشم مرسیییی که بفکرم بودی،والاواکسن زدوبرخلاف واکسنای قبلی تادوروزنمیتونست راه بره وخیلی اذیت بودولی خداروشکرگذشت والان حالش خوبه،شرمنده اگه دیرجوابتودادم عزیزم