2733
2739
عنوان

ارتباط چشمي ضعيف كودك. نگراني از اوتيسم.

| مشاهده متن کامل بحث + 19091 بازدید | 137 پست
اطمینان دارید تبلیغه؟ فقط یک نفر باشه حرف شما صحیح من نیتم کمک بوده حالا شما هرچی میخواید اسمشو بز ...

اگه نيتتون كمك بوده ممنون. و اين كمپين تبليغلتي خانم مهسا ساداتي تو تاپيك هاي مرتبط با اوتيسم داره خيلي ازاردهنده ميشه ديگه. به نظرم بيشتر نتيجه معكوس تبليغ داره.  

١٣ ماهشه. چند تا كلمه ميگه مثلا اب يا به مخلوط كن ميگه قرقر. به كفش ميگه دٓ. به عكس ميگه اَت. به چزا ...

بای  بای میکنه ؟ چیزی که میخاد اشاره میکنه حای با نگاه ؟

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله تقليدش خوبه و اشاره هم داره.

نه تقلید نه فقط بهش بگو بای بای بریم ددر ببین خودش دستشو میاره بالا بدون اینکه شما دستتو بیاری بالا دوسه باری تمرین کن با یک بار ناامید نشو و اشاره خیلی مهمه حتی اگه فقط نگاه کردن به طرف چیزی که میخاد باشه فرم asq برای بچه های یکساله رو دانلود کن 

2731
نه تقلید نه فقط بهش بگو بای بای بریم ددر ببین خودش دستشو میاره بالا بدون اینکه شما دستتو بیاری بالا ...

پسرم ١٦ ماهشه. از نظر فرم asq مشكلي نداره. اشاره رو كاملا متوجه ميشه و خودشم هر چي بخواد اشاره ميكنه. باي باي بگم بكن گاهي ميكنه گاهي هم نه. 

پسرم ١٦ ماهشه. از نظر فرم asq مشكلي نداره. اشاره رو كاملا متوجه ميشه و خودشم هر چي بخواد اشاره ميكنه ...

اثل مشکل اوتیسم ارتباط با دنیای پیرامونه شاید بچت خجالتیه 

نه تقلید نه فقط بهش بگو بای بای بریم ددر ببین خودش دستشو میاره بالا بدون اینکه شما دستتو بیاری بالا ...

بگم برو توپت رو بيار يا بشين رو اسبت يا اين رو بده بابا موتورت رو روشن كن دستات رو ببر بالا زبونت رو دربيار و كلي كاراي ديگه رو انجام ميده. بگم بابا كو مامان كو بابابزرگ خاله عمو ساعت تلويزيون چراغ تابلو و كلي از وسايل خونه رو با اشاره نشون ميده. اعضا بدنش رو ميشناسه و چند تا رو تقريبا واضح ميتونه بگه مثل دست و پا و چشم و گوش و دندون. 

اثل مشکل اوتیسم ارتباط با دنیای پیرامونه شاید بچت خجالتیه 

گلهي خجالتي به نظر مياد ولي اكثر اوقات كم توجهي غالبه به خجالتي بودن. يا بهتره بگم كم توجهي به ادم ها چون به اشيا دقت بيشتري داره ولي از ازما هم غافل نيست كسي زنگ بزنه ميگه كيه و ميره جلوي در و تو خونه هم همش ميخواد پيشم باشه يا باهاش بازي كنم يا بغلش كنم. 

2738
بگم برو توپت رو بيار يا بشين رو اسبت يا اين رو بده بابا موتورت رو روشن كن دستات رو ببر بالا زبونت رو ...

خوب دیگه هم اشاره میکنه هم ارتباط داره بنظر من کهجای نگرانی نیست دختر من ۱۲ ماهه س هنوز خیلی کم اشاره میکنه تازه یکم یاد کرفته به داداشش و توپش اشاره میکنه ببین هر بچه ای رنج رشدش فرق داره چه جسمی چه ذهنی نباید سریع به اپتیسم ربط بدیم 

مثلا خندیدن، واکنش به نور و دنبال کردن اون، علاقه به نوازش شدنو چندتا چیز دیگه که یادم نیست

پسر من هم تو اين موارد خوبه ولي موارد نگران كننده هم داره متاسفانه. 

2706