2737
2734
عنوان

مامانایی که شیرشون رو میدوشیدن

1161 بازدید | 21 پست

سلام خانما...شما شیرتون رو میدوشیدین چند سی سی جمع میشه؟؟ و بچتون چند وقتشه؟؟ من میخام واسه اینکه شیرم زیادشه شیرمو بدوشم...چون دخترم وقتی سینم خالی شه دیگه مک نمیزنه...شیرمم خیلی کمه

شروع کاهش وزن ۹۸/۶/۳،وزن شروع ۷۸.۴۰۰ وزن فعلی۷۴.۷۰۰...وزن هدف ۶۰...به امید خداااا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترت باید مک بزنه تا شیر جم شه داخلش ..

من پسرم سینمو خوب نمیگرف مجبور بودم بکشم بهش بدم بخوره ..بعد سینم زخم میشد ☺

اگرم میخای شیرتو بکشی از ای شیر کشا ک پیشرفتن بگیر ک اذیت نشی اسماشونو نمیدونم😁

حاجی ناموسا گزارش نزن   ده تا کاربریم الکی تعلیق شد  هر کی گزارش زد واگذارش میکنم ب خدا  
2731

چای بخور .اب ..

اب هویج .قطره شیر افزا یا کپسولش ‌.من ی مدت از قطرش استفاده کردم عالی بود ..

حاجی ناموسا گزارش نزن   ده تا کاربریم الکی تعلیق شد  هر کی گزارش زد واگذارش میکنم ب خدا  
چای بخور .اب .. اب هویج .قطره شیر افزا یا کپسولش ‌.من ی مدت از قطرش استفاده کردم عالی بود ..

استفاده میکنم زیاد نیست

شروع کاهش وزن ۹۸/۶/۳،وزن شروع ۷۸.۴۰۰ وزن فعلی۷۴.۷۰۰...وزن هدف ۶۰...به امید خداااا...
2740

من با دست میدوشم به زور ۴۰ تا میشه..بعدشم واسه دخترم ۹۰ تا شیر خشک درست میکنم...تا سیر بشه 

دخترت باید مک بزنه تا شیر جم شه داخلش .. من پسرم سینمو خوب نمیگرف مجبور بودم بکشم بهش بدم بخوره ..ب ...

چقدر شیر جمع میشد؟؟

2706