2737
2734
عنوان

از وقتی خواستگارم ازم ایراد گرفت اعتماد به نفسم اومده پایین

| مشاهده متن کامل بحث + 3758 بازدید | 115 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم یکی از خواستگارام اومدن مادرش شیفته و کشته مردم شده بود قرار مراسم دومو گذاشتن یک روز قبلش زنگ زد گفت شرمندم ب پسرم نگفته بودم دخترتون عینکیه الان گفتم میگه من دوست ندارم عینکی باشه 😑😑😑 حالا من چشمام آستیگماته ذره بینی که نبود 😐😐 اینقد حالم ازشون بهم خورد الانم احساس ضعف دارم ب عینکم با اینکه یک ماه بعد اون ازدواج کردم همسرم تا حالا راجب ب عینکی بودن حرفی نزده ولی اصلا یادم نمیره

حاج خانوم تکرار غریبانه روزهایت بدون حاج اقا چگونه گذشت...
2728

اسی هنگ کرده

من تاپیکشو دیدم157 قدشه

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
ببین عزیزم باید بدونی هرکس یه سلیقه ای داره مثلا خواهر شوهر من قدش بلنده شوهرش قد کوتاه دوست داره و ...

وا پس چرا خواهر شوهرتو گرفته نرگس  

اونی میشم که بالاسری بگه بنده منه هااا...

اوم معرف عوضی باید ازون اول بگه قد دختر کوتاهه یا بلنده یا زشته یا قشنگه یا تحصیلات . خاک تو سر پسرایی ک معیارشون قده . 

من خودم ۱۶۸ . ولی رفیقم تا رو شونم بود همش خاستگار میرفت براش میگفتن قدش کوتاهه. بخدا اگ پسر بودم رفیقمو میگرفتم بس ک نجیب و خانومه

2740

آخه این مدل خواستگار که هیچی از شما نمی‌شناسه، یک ظاهر می‌بینه و چندتا شنیده از خانواده چه ایراد دیگه‌ای می‌تونه بگیره؟ یا باید بگه قد یا خلاصه یک چیز ظاهری دیگه. اگر همه‌ی آدم‌ها قرار بود مورد پسند هم باشند که نمی‌شد. این مدل خواستگاری سنتی واقعا یک جورایی مریضه! طرف بیاد و بدون اینکه واقعا حداقل قد و ظاهر را دیده باشه بیاد خواستگاری؟ خواستگار یعنی واقعا خواهان هست... نیومده که خرید ویترین‌ها را نگاه کنه. از این به بعد کسی معرفی کرد راه ندید خونه. اولی بیرون دو نفری همدیگه را ببینید. یه ذره حرف بزنید! اگر شرایط اولیه اوکی بود خونه راه بدید.

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»

157 پوزش😒

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2706