2737
2739
عنوان

از وقتی خواستگارم ازم ایراد گرفت اعتماد به نفسم اومده پایین

| مشاهده متن کامل بحث + 3758 بازدید | 115 پست
همین جور ایراد گرفته که تا سی و چار سالگی مجرده😕😕😕😕

فدای سرت دختر تو هنوز اول راهی 

تعداد خاستگار هم مهم نیست خدا کنه یکی بیاد اما خوبش باشه 

کیا قبول دارن؟؟؟؟
.
.
.
در ملتی که مردمانش با عطسه ایی از هدفشان دست میکشند،
پیشرفت یک توهم است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کوتاه و بلندی مهم نیست مهم اول اینکه شعور نداشته دوم اینکه کورم بوده خودش و تو آینه ندیده  اون ...

منم به همین فکر میکنم خوشگل ترین دختر هم باشم بازم خوشگل تر من هی ممکن بود میرفت پس فردا دنبال ی خوشگل تر ولی حرفش زد د اغونم کرد😕

2731

صد تا تاپیک در مورد این اولین خواستگارت زدی تا حالا:) بی‌خیال دختر جان، چند وقت دیگه کنکور داری، چرا وقتت رو با این فکرهای بی‌اساس هدر میدی؟ چرا تو این سن و سال ازدواج اینجوری دغدغه‌ت شده؟ و چرا اینقدر برات مهمه که سر نگرفته؟ اگه خواستگار سنتی راه میدید اینم باید قبول کنی که طرف یک سری اطلاعات خیلی کلی و مبهم در موردت میدونه و در جریان خواستگاری تازه باهات آشنا میشه. و خب شاید ازت خوشش بیاد شاید نه، خودت هم همینطور

منم به همین فکر میکنم خوشگل ترین دختر هم باشم بازم خوشگل تر من هی ممکن بود میرفت پس فردا دنبال ی خوش ...

داغون نشو از این ادم های مزخرف زیاد پیدا میشه 

اول اعتماد به نفست و بالا ببر 

درست و بخون کار پیدا کن دیگه به کوتاهی قدم اهمیت نده منم کوتاهم ۱۶۰ هستم اکثر دوستامم همینن 

انقدرم واسه خودمون فیس و افاده داریم و داشتیم

کیا قبول دارن؟؟؟؟
.
.
.
در ملتی که مردمانش با عطسه ایی از هدفشان دست میکشند،
پیشرفت یک توهم است.

2740
صد تا تاپیک در مورد این اولین خواستگارت زدی تا حالا:) بی‌خیال دختر جان، چند وقت دیگه کنکور داری، چرا ...

عزیزم ناراحتی تا پیک هام نیا من فقط اینجا میتونم درد ودل کنم بخاطر همین دغدغه ها و ناراحتیم رو اینجا مینویسم

سلام به استارتر....عزیزم من یه نگاه اجمالی به لیست تاپیک هات زدم متوجه شدم که چندین باردراین باره تاپیک زدی!!! چرااینقدرداری بااین فکرکه منونخواست خودتوازارمیدی عزیزم؟؟؟؟؟؟؟خب نخواست که نخواست....اینطورتوجامعه ماجاافتاده که حتماجواب رد توخواستگاری بایدازطرف دختراداده بشه!!!!!! عزیزم این طورنیست...یاشمانمیپسنددی یاایشون....شمابیشترازاین ناراحتی که چراشما نه رونگفتی  واون اقاجواب منفی روداده...کمااینکه من اینطورفکرمیکنم که خود شماهم میدونی این شخص مناسبی برای شمانبوده امادلت میخواسته خودت ردش کنی که ایشون زودترجواب منفیشواعلام کرده وشماناراحت شدی ازاینکارش!!!!!!! اصلاشماخوشگلترین هم باشی ممکنه  طرف مقابل شمارونپسنده یابرعکس!!!! این به معنای این نیست شماشایسته وبرازنده نیستید.....عزیزم یکم بخودت مسلط باش...چراایتقدراعتمادبه نفست کمه شما؟! پشت کنکورهستی تازه اول راهی درستوبخون یه رشته خوب قبول شوبرودانشگاه که برات سرودست بشکنن....سعی کن اوقدربخودت بهابدی وارزشتوپیش خودت ببری بالا که نظرات مخالف دیگران شماروتااین حدتحت تاثیرقرارنده!!!! قدت کوتاس؟؟؟؟ خب باشه چه ایرادی داره!!!! خیلی ازمرداخانوم قدکوتاه دوست دارن عزیزم....انتخاب همسراینقدررررسطحی نیست که شخص مقابل همه محاسن شما روبذاره کنارفقط بخاطرقدت!!!!! ممکنه شمایه اقایی روببینی امابه دلت نشینه اصلا وخیلی هم محاسن داشته باشن!!!!! پس این چیزی ازارزشای اون اقاکم نمیکنه....درموردشماهم همینه....یه توصیه خواهرانه میکنم چون سنت کمه....بعدازاین خواستگارروزمانی به خونه راه بدین که تمایل دارین وصلتی صورت بگیره......جلسات معارفه واشنایی روبذاریدخارج ازخونه...مخصوصازمانیکه برای اولین بارقراره هموببینید بالاخره جایی بیرون ازخونه که مناسب هم باشه پیدامیشه که شمااون اقاروببینید ظاهرشوببینیدوصحبتهای معارفه واشنایی اولیه روداشته باشیداگه دیدین بله به دل همدیگه نشستین اونوقت دیگه میتونیدبیشترهموببینیدواصلاقرارروتوخونه بذارید....باقدت کناربیا وهمونجوری که هستی خودتوبپذیرودوست داشته باش...خیلی خیلی خیلی هم خودتودوست داشته باش....نخواست که نخواست...هنوزسنی نداری که....والامن سنم داره به سی نزدیک میشه اینقدرنگران نیستم....بیخیال دخترخوب....ان شالله خبرموفقیت درکنکورتوبیای بهمون بدی تویه رشته عالی که همه بدای اشنایی باشماصف بکشن....هرچنددرواقع رشته دانشگاهی هم معیاربرتری نیست درکل....مهم دیدت نسبت بخودته...اگه معتقدباشی شخص برازنده ای هستی یقین بدون بقیه هم همین تفکرروخواهنداشت درموردشما...رواعتمادبه نفست کارکن....به کارهایی که باعث میشه حس خوبی بخودت پیداکنی بپرداز...ایندتوبخدابسپار...خدابهتریناروبرات رقم خواهدزد....کسی درزندگی شماباقی خواهدموندوایندشوباشماسهبم میشه که لایق شماباشه...موفق باشی