2737
2734

چقد بد حرف میزنی

خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
دوس دارم

پس هرجور راحتی🙄

خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕
من ازاسترس دارم میمیرم تومیگی بیام محترمانه ترین نوع ممکن بیان کنم نوزادداخل شکمم فوت شدن ایا یا خیر

اخه چرا فوت شه خواهرم چشه که فوت بشه خدا نکنه بلا به دور باشه..... مگه اتفاقی افتاده ضربه دیدی اسیب دیدی مگه همینطوری نی نی فوت میشه خدایا دارم میلرزم وقتی این جمله رو میگم .. خواهرم اروم باش بگو جی شده تا کمکت کنیم اگه بتونیم

بجای استرس یه چیز شیرین بخور به پهلو چپ دراز بکش اگه حرکتی ندیدی سریع برو بیمارستان

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
اخه چرا فوت شه خواهرم چشه که فوت بشه خدا نکنه بلا به دور باشه..... مگه اتفاقی افتاده ضربه دیدی اسیب ...

تصادف کردیم دیشب چیزی نشدولی خیلی ترسیدم براهمین نگرانم خیلی الان اصلاموقلیتم مناسب نیس که بخام درست وکتابی حرف بزنم

المیرا مستوفی...
2706