2737
2734
عنوان

بچه ها حالم خیلی بده خیلی فحش خوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم شما اشتباهت این بود که واسه دیدنش رفتی شهر اونا! باید اون میومد بخاطر دیدن شما 

اون واسه عید شهرمابود تو سینزده دوس شدم باش بعد رفت شهرش ماقراربودبریم اونجا واسه مسافرت منم دلم خوش گفتم میرم ببینمش اونم اینجورکرد

❤اللّهم صل علی محمّد وآل محمّد وعجل فرجهم❤
حال دلتو هیچ وقت یه پسر نمیتونه درست کنه خودت باید حالتو خوب کنی منتظر کسی نباش تاازه اگه خواستی بای ...

اینقدرمن روخودم کارکردم که حالموخوب کنم یکم بهترشدم گفتم بزارم این پسره بیادتوزندگیم فکرکردم آدمه چه فکرمیکردم یه غمی اضاف میکنه به دردام

2728
اون واسه عید شهرمابود تو سینزده دوس شدم باش بعد رفت شهرش ماقراربودبریم اونجا واسه مسافرت منم دلم خوش ...

اوکی به نظرم دیگه حتی اگه برگشت و خواست مختو بزنه که ببخشیش ول نخور و بگو ففط ازم دور بمون به نظرم فقط اینجوری میتونی غرور خورد شدتو ترمینم کنی

اوکی به نظرم دیگه حتی اگه برگشت و خواست مختو بزنه که ببخشیش ول نخور و بگو ففط ازم دور بمون به نظرم ف ...

والا فکرنمیکنم دیگه پیامم بده بدجوربهم توپید خیلی ازخودم ناراحتم منی که اینقدر ملاحضه کارم الان رودست خوردم ازاینستاهم بلاکم کرده یکی ازدوستام دید پیجش یه قلبم زده ازاین زورم میادکه ادعاداشت که ازدروغ بدم میادخط قرمزه نمیدونم خیانت  خط قرمزمه الان اینجوری سرمن دراورد خیلی دلمو خون کرد من اینهمه ملاحضش کردم اینقدرمداراکردم باش ازخودم گذشتم تااون آروم باشه این حقم نبود که این همه حرف بخورم

,کدوم مردی می‌تونه حال یک زن رو بفهمه؟!!!!! کاش خانوما با هم متحد تر بودن هوای همو داشتن آخه مردا ر ...

خیلییییییی ادعاداشت خیلی همش میگفت حالت بده به من بگو الان خودش خراب کرد همه چیو

2740