2737
2734

سلام بچه ها خیرسرم اومدم مسافرت بایکی ازفامیلا دوست شدم بعد یه شکستی که خوردم گفتم شاید بتونه بااین بودن حال دلمو خوب کنه اما یه سری جریاناشد دیروزهرچی ازدهنش دراومد بهم گفت  من از شهرمون تااینجاروبخاطراون اومدم ببینمش بعد بهم گفت گورتوگم کن هری خیلی حرفاش برام سنگین تموم شد خیلی حس بدی نسبت به خودم دارم من اینجا غریبم دلم خوش بود میام اونومیبینم حالم بهترمیشه اما اونم اینجوربام کردچندوقته سایت نیومدم ولی الان اینقدرحالم بده ودلم گرفته گفتم یکم دردودل کنم

❤اللّهم صل علی محمّد وآل محمّد وعجل فرجهم❤

اسمشو گذاشتی دوست؟؟؟

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

قراربودباهاش برم پارک گفت بیاطرف خونم تاازاونجاباهم بریم منم راهوگم کردم هرچی ازدهنش دراومد بارم کرد شعورش نرسید بابامن اینجاروبلدنیستم یه باررفته بودم طرفش اما دفعه اولم گم کردم خب من یکم حواس پرتم چیکارکنم غریبم اینجا بنظرتون حقم بوداین همه فحش بخورم؟

❤اللّهم صل علی محمّد وآل محمّد وعجل فرجهم❤
2738

دوست خوبم قرار نیست حال دلت رو اینجوری با عجله خوب کنی. به خودت و دلت فرصت بده یه مسئله رو هضم کنی بعد برو سراغ یه مسئله دیگه. عجله میزان اشتباهاتت رو تو انتخاب بالا می بره گلم

بعضیا جورین که نباید بگی خدایا به راه راست هدایتش کن بلکه باید بگی خدایا راه راس رو به سمت این کج کن😊
2706