2703
2713
عنوان

مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لیافت نداره ولش کن هیچی نفرست فقط بگو دستتون درد نکنه . حالا باید غصه ی مادر شوهر بی لیاقتو هم بخوری ...

وای کمی دیدتون را مهربونتر بکنید 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2720
بنده خدا خیلی دوست داره دلش نیومده گفته خودت بخوری   هر وقت چیزی فرستاد ظرفشو خالی بفرست   ...

اینم پیشنهاد خوبیه...اگر مادرشوهر اسی راحت نیس میتونه ظرف خودشو خالی پس بده اما گاهی براش یه غذای خاص که میپزه بفرسته

من هربار مادرشوهرم اینارو دعوت میکنم میگه برای چی میخوای خودتو اذیت کنی الکی پول خرج کنی!!!شما بیایین ...هربار همین حرفا هست میگه فرق نداره اینجا یا اونجا....واسه امروز دعوتشون کردم دیشب میگفت من میام اونجا عذاب وجدان میگیرم بهم خوش نمیگذره!میخواستم همچیو عالی درست کنم اینارو گفت انقد خورد تو ذوقم ک اصا دست و دلم ب درست کردن هیچی نمیره ب همسریم گفتم زنگ بزن ببین چجوری راحتن...اونم زنگ زد کنسلش کرد گفت ما میاییم اونجا...خیلی حس بدی دارم میدونم هیچی تو دلش نیس بخاطر من میگه اما بدم میاد ازین رفتار الانم خیلی ازین وضع حس بدی دارم

2714

کارت ک کاملا مودبانه است اما این سری بگو شوهرم دوست داره لطفتون ولو با شکلات جبران کنیم! 

بذار بشوهرت بگه خوشم نمیاد بعدا بهش نگه زنت نمیکنه چهارتا شکلات بذاره تو ظرفم 

بعدشم تو دیگه ظرفشو پر نکن! توهم سری بعد کیک درست کن ببر

عزیزم نده خالی بفرست ..

ما رسم داریم بچه ک دنیا میاد مادر زن ازش مراقبت میکنه بعد داماد برای مادر زن برای تشکر کادو میگیره ..

ولی سر دختر من ما کادو گرفتیم مامانم خیلی ناراحت شد گفت من مادرم مگه محبت مادر رو میخرن با کادو ! 

در حالی ک رسممون بود .. بعضی مادرها بی دریغ محبت میکنن .

به خدا که تو حال خوبه منی و حالی بهتر از کنار تو بودن سراغ ندارم😍❤
عزیزم چرا فکر کنه چیزهای مونده عروسش براش میده؟؟بنظرم اگر این فکر رو میکرد دیگه غذایی براش نمیداد کخ ...

نمیدونم ، اخه هیچ توجیح دیگه‌ای نتونستم پیدا کنم

مگه کسی از ظرف پز گرفتن اصلا ناراحت میشه؟

یادم تورو فراموش..
نمیدونم ، اخه هیچ توجیح دیگه‌ای نتونستم پیدا کنم مگه کسی از ظرف پز گرفتن اصلا ناراحت میشه؟

خب عزیزم بعضی از مادرا به این فکر میکنن که پسر و عروسشون الان اول زندگیشونه اوضاع اقتصادیم که خراب...میخوان که اینطوری از خرج اضافه جلو گیری کنن و میگن یچیزی میخرین بزارین خودتون بخورین ...دلشون راضی نمیشه

2706