2703
2716
عنوان

مادرشوهرم

531 بازدید | 34 پست

سلام   من هروقت   مادرشوهرم برام آش و غذا  یا هرچی میفرسته   ظرفشو  خالی نمیفرستم   حالا آجیلی  شکلاتی  سوغاتی  یا هرچی  میزارم تو ظرفش بهش میدم   بعد  دیروز گفت بهم من از این کار بدم  میاد  هرچی داری بزار برا خودتون   ظرفمو خالی  بفرست   .  من ناراحت  شدم  گفتم عادتمه  وقتی تو خونم وفور نعمته  چرا که نه   بعد گفت بزار برا خودتون    من باید چیکا  کنم  چی بگم  بهترین کار چیه   اشتباه کردم ؟ 

این منم (نامفهوم تر از نقاشیهای داوینچی ،تنها تر از فروغ، بیباک تر از فریدون ،صادق تر از هدایت ،مرتد تر از شاهین )😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم بنظرم شما خوبی خودت رو ثابت کردی ماهم همین اخلاقو داریم ظرفی از کسی خونمون باشه خالی پس نمیدیم یه نباتی چیزی داخلش میزاریم...حالا اگه مادر شوهرت واقعا اینطوری راحت نیست و معذب هست شما ظرفش رو خالی بفرست

ای جانم

منم اینجوری هستم

دوست دارم دیگران هم بخورن مامانم دعوا میکنه منا ،میگه هر چی داخل یخچال و فریزر هست نباید بکشی بیاری بزور بریزی تو حلقوم مهمون

تازه بهم میگه بری خونه شوهر ادب میشی   

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺
2714

چه مادر شوهر خوبی داری که برات غذا میفرسته وای تصوراینکه یهو برام غذا اماده بیارن منو بشدت به هیجان میاره ولی متاسفانه من غریبم و تنها

من میدونم اگر زنداداشم اینکارو بکنه مادرم ناراحت میشه چون مادرم همش بفکر برادرمه و اینکه تو زندگیش کمبودی نداشته باشه اگر ببینه زنش خریدهای اونو میبخشه خوشش نمیاد مطمینا اگر مادر منم بود این رفتارومیکرد اون که حتی زنداداشم  براش کادو یا سوغاتی هم‌میخره خوشحال نمیشه چون واقعا چشم داشتی به پسر و عروس نداره

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

من کسی برای غذا بفرسته ، اگه بخوام پر پس بدم با فذا

شیرینی با شیرینی

شاید فک کرده چیزهای مونده تو خونه رو میفرستی

مگه نه هیچ توجیهی نداره ، واقعا کار شما پسندیدست

یادم تورو فراموش..

بنده خدا خیلی دوست داره دلش نیومده گفته خودت بخوری   هر وقت چیزی فرستاد ظرفشو خالی بفرست       ولی گاهی اوقات خودت تو یه ظرف شیک هر چی دوست داشتی براش ببر                      اینجوری هم کار شما قشنگتره

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜
من کسی برای غذا بفرسته ، اگه بخوام پر پس بدم با فذا شیرینی با شیرینی شاید فک کرده چیزهای مونده ...

عزیزم چرا فکر کنه چیزهای مونده عروسش براش میده؟؟بنظرم اگر این فکر رو میکرد دیگه غذایی براش نمیداد کخ جاش چیز مونده براش بیارن

2706