2733
2734
عنوان

خاطره ی خز وخیل از دوره نامزدی بگین بخندیم

| مشاهده متن کامل بحث + 6620 بازدید | 125 پست
من تو دوران عقد دانشجو بودم هرچی طلا برام اوردن مینداختم‌میرفتم دانشگاه خداشاهده یه دستم تک پوش و ...

مث جاری من بعد عروسیش جایی سفره زیارت عاشورا دعوت شدیم اونجوری اومد من اینقدر خجالت میکشیدم جلو فک فامیلام

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

شوهرمم از ناراحتی من پشیمون شده بود چرا اومده خواستگاریم رنگش سیاه شده بود و سرش پایین 🤣

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2728
یه بار توی ماشین که میچرخیدیم پاهامو از توی کفش در آوردم بعد چرخیدم پاهامو دراز کردم روی پاهای شوهرم ...

وای خدایا😂😂😂😂😂😂😂😂😂

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
2740
وای الهی منم بودم همین فکرو میکردم😂😂😐😂

دقیقا حس کرده قاتله 😂😂😂😂

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

توی ماشین که میچرخیدیم اگه شوهرم آهنگ خارجی میذاشت یه تیکه های آسون رو که بلد بودم بلند میخوندم که فک کنه چه باکلاسم مخصوصا آهنگ شاین لایک دایموند ریحانا همین یه تیکه شو بلد بودم هی بلند میخوندم وای خدایا چرا من اون موقع اینقد خز بودم

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستین ،ممنونم تیکر رسیدن به حاجتم هست
ما فردای عقد دسته جمعی رفتیم واسه من النگو بخریم بعد شب قبلش توی موهام ارایشگره اکلیل ریخته بود و شو ...

چه بیشعور و بی شخصیت بوده شاگرده

شوهرت بهش هیچی نگفت؟؟؟!!!!!

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
وای نههه😫😖😂😂

حس گناه و عذاب وجدان بهش دادم همه شوکه شده بودن 😁

من تازه كه عقد كرده بودم

شب روز نصف شب سحر

همش ارايش ميكردم،يه عالمه كرم پودر و رژ لب قرمز،فكر ميكردم خيلي جذاب ميشم

بعد شوهرم كه ميومد خونمون خدا شاهده چند بار ميوفتم تو اتاق لباس عوض ميكردم و رنگ رژمو تغيير ميدادم

يعني طفلي ٣-٤ساعت ميومد من ٣-٤دست لباس عوض ميكردم

الان سالهااااست دارم فكر ميكنم فازم چي بود به نتيجه نميرسم😐😐😐😐😐

فقط يه صلوات واسه سلامتي جنينم،،بمون برام جگر گوشه ي مامان
یه بار توی ماشین که میچرخیدیم پاهامو از توی کفش در آوردم بعد چرخیدم پاهامو دراز کردم روی پاهای شوهرم ...

وای بهترین خاطره مال شما بود 😂😂😂😂😂😂😂😂

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
2706