2733
2739
عنوان

بچه بیایین ببینم حق با منه یا شوهرم پیاماتونو نشونش میدم

| مشاهده متن کامل بحث + 558 بازدید | 31 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما کاملا حق داری هرکدوم ازما جای شما بودیم همینجوری میشدیم. ولی خب همسرتونم گناهی ندارن شما باید بیشتر به خودت برسی ودونه دونه مشکلاتو رفع کنی. 

از امروز شــــــــــــروع شد عهدی که با خودم بستم. نمازمـــــــو اول وقت میخونم😍غیبت ممنوع😠سالم میخورم😍به خودم وزندگیم میرسم💜این تیکرم تا وقتیه که اینکارا عادتم بشه 💜💜💜💜💜
2731

همین شرح حال رو نشون همسرت بدی باید متوجه رفتارش بشه .البته که حتما نمیدونسته شما در چه شرایطی بودی وگرنه دعوا نمیشد.برادرمحترم همون گرینه ی پریودی به تنهایی زن رو کن فیکون میکنه چه برسه که فاکتورهای بد دیگری هم همراهش بوده به جای دعوا کاش کمکش میکردی و کمی درک والا به خداااا

هیس! ایرانیها فریاد نمی زنند....  
حق با شوهرشه من مرد هستم از پیج خانمم پیام میذارمت من اگه زنمدشرایط شما رواداشت قرص میدادم سرم داد م ...

چقد بی نمکی شما ،که سرگوشی خانمت میری با اکانتش پیامم میدی تا امثال شما هست ایران پیشرفت نمیکنه 

وقتی نگرانی دعا کن ،وقتی دعا کردی چرا نگرانی 
2738
حالا مشکلات مالی و بیکاریش خودش کوه درده برام  نه درآمدی و نه شغلی و نه خانواده ای که حمایتش ک ...

عزیزم شما هم درکش ککناول از همه دنبال درمان افسردگیت باش.چرا بیکاره?

هیس! ایرانیها فریاد نمی زنند....  

حق باشماست سعی کن ازشرایطت خییلی چیزی نگی تورفتارت نشون بده خودت هوای خودتوداشته باش فکرکن اصلاکسی رونداری کمکت کنه چون انتظارت ازدیگران میادپایین تر اینجوری صبروتحملت بیشترمیشه 

خداوند تورا نه ازروی کارهایی که کرده ای ،بلکه ازروی کارهایی که جرات انجام دادن شان را نداشته ای محاکمه میکند...😉
2706