2410
2553

کسی مزاح نکنه لطفا خیلی دلم گرفته 

فقط بگین کی مقصره 

من یک هفته س تقریبا افسردگی حادم دوباره شروع شده بود خیلی عذابم داد نه کارامو میتونستم بکنم نه بخندم و نه ..... تو تایپیکام هست 

بعد یهو توی اوج افسردگی زجر آور آنفلانزا گرفتم و واقعا دو روزه دارم عذاب میکشم .من بد سرما میخورم تمام بدنم درد میگیره 

حالا همزمان دخترم تب گرفتش و اسهال و خیلی بد خیلی باهاش اذیت شدم 

صبح دیروز بیدار شدم پریودم شدم وقتی پریود میشم عصبی میشم 

حالا این همه مشکل دووم آوردم 

خب چیکار کنم یکی قرص مسکنی بهم داد خوردم بهم نساخت عصبیم کرده پریودم شدم عصبی شدم پرخاشگر شدم 

شوهرم اصلا درک حالم رو نمیکنه بهم گفت روانی و اخلاقتو درست کن و کلی بهم حرف زد 

خیلی بد باهام حرف زد امروز 

شما حق رو بهم نمیدین ده روزه انواع بلاها سرم اومده فقط دعوای شوهرمو کم داشتم 

کی حق داره این وسط ?????

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

بیماری جسمی همزمان با بیماری روحی خیلی بده خوب ادم صعیف میشه اما شمام برو دنبال درمان افسردگیت چون افسردگی خودش به تنهایی یه غول سیاهه که میتونه زندگی خودت و خانواده ات رو فلج کنه نمیشه که ولش کنی به حال خودش و مدام یه گوشه بیفتی یا پرخاشگری کنی  شما تو تاپیک قبلیت نوشتی دلم نمیخواد دارو بخورم !!!!خوب همسرت هم دلش نمیخواد درک کنه!!!! اینجوری که نمیشه

شما باید دارو بخوری ایشونم همکاری کنه تا حل بشه.باید باهم بیشتر مهربون باشین تا زندگی خاکستریتون رنگی بشه 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2714

وااای عزیزم چه همه چی باهم خدا بهت صبر بده

شوهرت باید الان حال شمارو درک کنه و کنارتون باشه تا مشکلاتو باهم حل کنید

ولی شاید حالا شما تو عصبانیتتون یچیزی گفتید خیلی بهش برخورده اونم یکدفعه تند شده نگران نباش اروم ک شد دوباره مهربون میشه و میاد پیشت

❤️My only wealth is your eyes
2706