2733
2739
عنوان

چرا خواهر شوهرم انقد دخالت میکنه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2135 بازدید | 32 پست
راست میگی اتفاقا شوهرمم گفت چرا انقد،واسش توضیح میدی ولش کن

دقیقا شوهرت راست میگه.چرا باید براش توضیح بدی؟مگه اون کیه؟اصلا چه ربطی بهش داره که براش توضیح بدی.

میگن توضیح دادن در مقابل بعضی ادما نشونه ضعفه یعنی اینکه تو خودتو در مقابل حرفاش ضعیف میبینی و هی میخوای توضیح بدی که نه اینجور نیست ولی اون هی بدتر میکنه و تو رو به هم میریزه.چندبار که محلش ندی خودش میخوره تو ذوقش و دهنش بسته میشه .اصلا نگاش نکن یهو وسط حرفاش یه چیزی بگو که یعنی حرف تو مهم نیست یا پاشو برو اشپزخونه وسط حرفاش جوری که انگار نمیشنوی چی میگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا نمیخوابین الان  من  مجبورم بیدار باشم  شماها که مجبور نیستین برین بخوابین لامص ...

بااجازه برای عبادت بیدار شدیم

تا خواب سانس دوم 

یک سری ب اینجا میزنیم

😂

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
2738

خواهر شوهر همینه دیگه...خواهر شوهر من کاسه هاش با هم ست نیست...من سعی کردم برای جهیزیم همه چیزمو آبی و سفید بگیرم...بعد اومده خونم به هر چی که آبیه اشاره میکنه میگه اینکه آبی نیست...اونم آبی نیست...

منک میخواستم واس پسرم اسباب باری بخرم دوس تامغازه کنارهم بودپسرم لج کددازاولی بخره خواهرشوهرم هزاربلگفت اینجاخوب نیس بریم جلوترکلانه میاوردجلوجلومیرفت بچمم گفت مامان عمه میگ نخرتوهم نمیخری اراینجا گفتم این چه حرفیه ماکارخودمونومیکنیم بکسی کاری نداریم همینوشنیدک مستقیمم بش نگفتن لال شداونم مثل خواهدشوهرشمافضوله نمیدونه ک من اصلاقبولش ندارم هیچیشو رابراه تزهم میده

وخدایی که بشدت کافیست
وای منم دید به دیر میبینمش ولی همون یه بار که میبینمش حسابی حالمو خراب میکنه

نمیدونم منم فکرم مشغول این قوم شوهره واقعا به این نتیجه رسیدم با تعارف و کنایه نمیشه حرفی زد باید رک جواب داد و جمعشون کرد.چون استراتژی فامیل شوهر من با پنبه سر بریدنه و منو احمق فرض میکنن

2706