2733
2739

دیر به دیر همو میبینیم..هروقت میاد،خونمون با کمال مهربونی باهاش برخورد میکنم..حتی برم خونشون نه به چیزی گیر میدم نه اظهار نظر درمورد خونش و وسایلش میکنم همیشه سعی میکنم حرفی نزنم دل کسی بشکنه یا ناراحت بشه..حال دیشب خونمون بودن به همه چیز خونم گیر داد..به رنگشون به فرمشون گیر داد..حتی میگفت اصلا مشخص نیست فلان چیزو خریدی(منظورش اینه خونت هیچ تغییری نکرده)خلاصه خیلی دلمو میشکونه امشبم شوهرم شاهد،بود..گفت اصلا محلش نذار و بهش اهمیت نده..اذیت میشم بچه ها

خواهرشوهر بزرگ منم اینجور بود 

9ساله باهاش رفت و امد نمیکنم

ولی قهرم نیستم

اعصابم راحت شده

شوهرم میره سرمیزنه 

ولی من نههههههه

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرشوهر بزرگ منم اینجور بود  9ساله باهاش رفت و امد نمیکنم ولی قهرم نیستم اعصابم راحت شده ...

وای منم دید به دیر میبینمش ولی همون یه بار که میبینمش حسابی حالمو خراب میکنه

2731
2738
وای منم دید به دیر میبینمش ولی همون یه بار که میبینمش حسابی حالمو خراب میکنه

اگر دیر ب دیر میبینیش ک کلا حرفاش و نظراتشو دایورت کن و محل نده 

هرچی گفت و نظر داد بگو باشه تو خوبی 😁ولی کار خودت در نهایت انجام میدی

پس مهم نباشه واست

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!

واس منم همينطوره هميشه خيال ميكنه خيلي حاليشه و درمورد لوازمم و متراژ اپارتمان نظر دهي ميكنه  الانم رفت و امدم رو سنگين كردم سالي يكبار  ولي اينجور افراد خودشونو از چشم ميندازن

2706