2737
2739
عنوان

خانومای نمازخون لطفا بیاین😘

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 20 پست

اشتباه میکنی در واقع شیطان اینجوری براتون جلوه میده ک نخونید مطمئن باشید مورد قبول حق تعالی هست ان شاءالله . التماس دعا

میشه لطفا برا مادر شدنم یه صلوات بفرستین  خدایا به بزرگیت قسم به منم نی نی بده دوست دارم منم مادر شم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم یه شب بیدار شدی منو هم دعا کن التماس دعا دارم 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 

عزیزم منطق حرفت درست نیست

بهرحال شرایط هرکس یه جوره و خدا با توجه به زحمت و حضور قلب در نماز پاداش میده

جدا از اینا،برای پاداش نخون،واسه دل خودت بخون،اینطوری بیشتر حال میده😍😍

قیافه همسرم وقتی اولین بار بهش گفتم حسود پلاستیکی😒😵😲(اینو هم از نی نی سایت یاد گرفتی؟؟؟؟نی نی ساااااااااااایت می کشمت😠😡😤)
2731

عزیزم من متاسفانه نماز خوندنم کلا مرتب و منظم نیست اما یه دوره ای از زندگیم چندین و چند شب نماز شب خوندم و خدای مهربون گره از کارام یکی یکی باز کرد با این نحوه حساب و کتاب شما اصلا خدا نباید نمازای منو قبول میکرد اما من فهمیدم هر کاری که از ته ته دل به خاطر خدا باشه بی حساب و کتاب قبوله