2726
عنوان

خانومای نمازخون لطفا بیاین😘

256 بازدید | 20 پست

خانوما من دوهفتس نماز شب میخونم.. 

احساس میکنم اونقدر ک باید ثواب نداره یا خدا قبولش نمیکنه... 

چون من همیشه روزا خوابم و تنبلم، فقط واس نماز خوندن زرنگی میکنم... 

خب منی ک همش روزا  خوابم و راحت واس نماز شب بیدارمیشم بدون خواب آلودگی، فرقم با خانمی که شاغله و شبا خسته ی خوابه و بیدار میشه واس نماز چیه؟ 

قطعا نماز من مقبول نیست.. 

نظرشما چیه؟ 

صلوات میفرستین برای حاجتم 😞 

من خدايى خواستم كه فريادرسم باشد و خدايى يافتم در سكوت مطلق

منم ميخوندم

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوشبحالتون واقعا میگم.اصلا کار به ثوابش نداشته باشین.بدترین چیز در مورد هر عملی حساب کتاب هست که در حقیقت از قدرت ما خارجه سنجیدن اعمال .همین که کار خوبیه که حال خوبی هم میده به شما کافیه برای انجامش.

حتتتما قبوله نزد خدا.

بخون عزیزم، شک‌ نکن قبوله🧡💚

ᴛʜɪɴᴋ ʙɪɢ ʙʟɪᴇᴠᴇ ʙɪɢ ᴀᴄᴛ ʙɪɢ       ᴀɴᴅ ᴛʜᴇ ʀᴇsᴜʟᴛs ᴡɪʟʟ ʙᴇ ʙɪɢ                                                                          تاپـیك روزانه صلوات 🌱🌸🌱    
خیلیا شبا بیدارن و نمیخونن ..توفیق نماز ندارن.نماز شب لیاقت میخوادد باورکن

👌👌👌👌

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2706