2733
2734
عنوان

خسته شدم بادعواکردیم کم مونده بودبزنتم فحش های

| مشاهده متن کامل بحث + 1346 بازدید | 112 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا زياد حرف ميزني وقتي حامله اي؟؟؟؟؟. يه دفعه روت دست بلند ميكرد چي؟؟؟؟ 

بکنه واسم مهم نیس البته قبل حاملگیم اصلا نزدتم ولی از وقتی حامله شدم خیلی میزنتم تودعواها

تروخداواسم دعاکنین خونه بخرم😢😭
2731

با اون مادر شوهر و شوهر دهن بینی که داری نباید فعلا درمورد خونه حرف بزنی 

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
رفتارش توجيهي نداره اما شما چرا انقدر گير ميدي ك خونه بخره؟ مگه داره و دريغ ميكنه؟

اخه دارم عذاب میکشم میگم سعی کن توفکرش باش همش ریلکس میگف خداکریمه فک میکنه بچم بدنیا بیادموندگارمیشم

2740
بکنه واسم مهم نیس البته قبل حاملگیم اصلا نزدتم ولی از وقتی حامله شدم خیلی میزنتم تودعواها

تو حاملگي ميزنتت؟؟؟؟؟ برات مهم نيست؟؟؟؟؟ تو بيمار نيستي؟؟؟؟؟؟؟ برو روانپزشك فكر خودت نيستي فكر اون بچه بيگناه باش

تو هم جواب این فحشاشو بده تا عادت نکنه . بگو هرچی میگی به خانواده خودت

گفتم دیوس خودتی کم موندروانی شه بعدش گفتم غلط کردم

اخه دارم عذاب میکشم میگم سعی کن توفکرش باش همش ریلکس میگف خداکریمه فک میکنه بچم بدنیا بیادموندگارمیش ...

خونه مادرشوهرتي؟

خب نداره حتما

بُــــــگذار سر به سینه ی من تا که بشنوی آهنگ اشتیاق دلی دردمند را شاید ک بیش از این مپسندی به کار عشق آزار این رمیده ی سر در کمند را بُــگذار سر به سینه ی من، تا بگویمت اندوه چیست، عشق کدامست؟ غم کجاست؟ بُــــــگذار تا بگویمت این مرغ خسته جان عمریست در هوای تو از آشیان جداست
تو حاملگي ميزنتت؟؟؟؟؟ برات مهم نيست؟؟؟؟؟ تو بيمار نيستي؟؟؟؟؟؟؟ برو روانپزشك فكر خودت نيستي فكر اون ب ...

چیکارکنم ب کسیم نگفتم میزنه منو

هنوز مادرشوهرت اذیتت میکنه؟؟؟هر وقت میوه میبینم یاد کارش میفتم حرصم میگیره😤

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
2706