2733
2739
عنوان

خسته شدم بادعواکردیم کم مونده بودبزنتم فحش های

| مشاهده متن کامل بحث + 1346 بازدید | 112 پست
هنوز مادرشوهرت اذیتت میکنه؟؟؟هر وقت میوه میبینم یاد کارش میفتم حرصم میگیره😤

اره دوس دارم زودمستقل شم طفلی بچم بخدادنیا بیادبکسی نمیدمش خیلی عذاب کشیدم سراین بچه

تروخداواسم دعاکنین خونه بخرم😢😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید چرا باید بره روانپزشک؟؟؟؟؟

خب بخون متنشو ببين ادم سالم اين حرفو ميزنه؟؟؟؟؟ ميگه كتكم بزنه برام مهم نيست !!!!!!! براي خودشم مهم نباشه اون بچه تو شكمش اسيب ببينه ميتونه خودشو ببخشه؟؟؟؟!!!!

اره ب خانوادش توهین نکردم گله کردم واقعاراس گفتم

تجربه 9سال زندگیم که هفت سالشو با خونواده شوهرم زندگی کردمو بهت میگم هیییییییچ وقت پیشش از خونوادش بد نگو غیبت نکن بر عکس خوبی بگو خوب میشه من مادر شوهرم فحش داد به شوهرم گفتم اشکال نداره مادرت مریضه حساس شده گفت باشه دفعه دوم شوهرم به مادرش پرید که چیکارش داری اون هی رعایت میکنه حالتو میفهمه ولی تو پرروتر میشی

2731
کجا زندگی میکنی مگه با مادر شوهر؟؟چجوری تو این شرایط خونه بخره ماشین شده ۱۰۰تومن

بخداخیلی سختمه تحمل کردن دوس دارم سیسمونی بیارم جاندارم

2740
خب منونمیگرفت بخدااز وقتی متاهل شدم همش همش عذاب بدبختی دارم

مستقل نيستي؟

خب اين حرف منطقي نيست عزيزم

خودت هم ي طرف قضيه اي 

خودتم انتخاب كردي

بُــــــگذار سر به سینه ی من تا که بشنوی آهنگ اشتیاق دلی دردمند را شاید ک بیش از این مپسندی به کار عشق آزار این رمیده ی سر در کمند را بُــگذار سر به سینه ی من، تا بگویمت اندوه چیست، عشق کدامست؟ غم کجاست؟ بُــــــگذار تا بگویمت این مرغ خسته جان عمریست در هوای تو از آشیان جداست
خب بخون متنشو ببين ادم سالم اين حرفو ميزنه؟؟؟؟؟ ميگه كتكم بزنه برام مهم نيست !!!!!!! براي خودشم مهم ...

مگ بچه میفهمه الان گریه میکنم میفهمه یا دعوامیکنیم کتکم میزنه چ ظرری بره بچ داره

اره دوس دارم زودمستقل شم طفلی بچم بخدادنیا بیادبکسی نمیدمش خیلی عذاب کشیدم سراین بچه

خیلی عوضیه بخدا تا زندس نمیذاره اب خوش از گلوتون پایین بره....بنظرم با یه بزرگتر مشورت کن شاید کمکت کردن نشین تو سری بزنن بهت

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
خب بخون متنشو ببين ادم سالم اين حرفو ميزنه؟؟؟؟؟ ميگه كتكم بزنه برام مهم نيست !!!!!!! براي خودشم مهم ...

عزیزدلم ادم کارد ب استخونش برسه هیجی براش مهم نیس.زن حامله خیلی زودرنج وشکننده میشه اینو مردای نفهم باید بدونن ومراعات کنن.

همونlia73 سابقم

بخاطر حاملگيت هورمونات بهم خورده زياد گير ميدي! فعلا با همسرت و خريد خونه كاري نداشته باش بچه اتو صحيح و سالم دنيا بيار  يكم هم خود دار و اروم باش الان بچه ات از خونه مهمتره انشالله خونه هم ميخريد

خب منونمیگرفت بخدااز وقتی متاهل شدم همش همش عذاب بدبختی دارم

میگی خب منو نمیگرفت تو چرا با کسی که نمیتونه خونه مستقل بگیره ازدواج کردی اون از اول شرایطش این بود مگه نمیدونستی

2706