2752
2739
آجی چطوری آخه؟؟من پسرم ۱۷ ماهه ست،هر چی میبرمش تو دستویی میگم جیش کن پی پی کن اصن متوجه نمیشه انگار، ...

چیزای که دوستدار ببرمن عروسک می‌بردم 

از خودتان انسانیت به یادگار بگذارید نه انسان!!!! تولید مثل را هرجانواری میداند.... 👨‍👩‍👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ببخشید خیلی شرمندم ولی خودتم چند بار باید باهاش بشینی اگه شمارو ببینه خیلی زود یاد میگیره تا یک ماه ...

زشته آخه خجالت میکشم،یادش نمونه؟؟؟🙈🙈🙈

از دستشویی نمیترسه اتفاقا خیلی دوس داره چون میبرم میشورمش هروقت میخوام بشورمش میگم بریم دستشویی میدوه میره،اما نمیفهمه باید جیش کنه یا پی پی

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
نه هنوز.میترسم راستش

قربانت بشم از چی میترسی بچه هر چی بزرگتر بشه مقاومت میکنه سخت تر میشه پس چرا شما اینجوری میکنین من بجای شما حرص میخورم انقد ریلکسین من پسرمو ۱۵ماهی گرفتم دو سالو نیمشه تازگیا حموم میبرم شامپو اینارم یاد دادم خودش میزنه 

زشته آخه خجالت میکشم،یادش نمونه؟؟؟🙈🙈🙈 از دستشویی نمیترسه اتفاقا خیلی دوس داره چون میبرم میشورمش ...

از امضای شما معلومه پسرتون کوچیکه.چند وقتشه؟خودتون چند ماهه حامله این؟

چیزای که دوستدار ببرمن عروسک می‌بردم  

میاد تو دستشویی،پایه ست😁

چون همش من میرفتم نمیذاشتم بیاد الان خیلی مشتاقه بیاد توش.اما متاسفانه هرچی بش میگم مامان پی پی کن جیش کن نمیدونم متوجه نمیشه انگار،شایدم دل به بازیه هی میخواد ببینه چی اونجا هست سوکش بزنه گوش نمیده😁

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
زشته آخه خجالت میکشم،یادش نمونه؟؟؟🙈🙈🙈 از دستشویی نمیترسه اتفاقا خیلی دوس داره چون میبرم میشورمش ...

نا بابا یادش نمی مونه اگه نمیترسهچه بهتر ولی بچهها اول جیش یاد میگیرن بعد گی گی چون درکشون واسهاون سخت تره حالا من وشما هم زود اقدام کردیمباید بیشتر تلاش کنیم 

از خودتان انسانیت به یادگار بگذارید نه انسان!!!! تولید مثل را هرجانواری میداند.... 👨‍👩‍👧

من اولین بار که جیش کرد هورا هورا کردم جیغ کشیدم خیلی خوشش اومد خیلی ام راحت گرفتم البته یک ماه طول کشید

پی پی ببخشید گوشی من همیشه واسه پ نوشتن مشکل داره 

سخته الان من دو ماه گرفتم ولی واسه بیرون میبندم اما میخوام دیگه نبندم چون اذیت میشه گریه میکنه میگه نمیبندم 

از امضای شما معلومه پسرتون کوچیکه.چند وقتشه؟خودتون چند ماهه حامله این؟

پسرم یکسال و ۵ ماهشه خودم ۶ ماهمه😔😔😔

تفاوتشون یکسال و ۸ماه میشه

پسرم یکسال و ۵ ماهشه خودم ۶ ماهمه😔😔😔 تفاوتشون یکسال و ۸ماه میشه

خیلی سخته.اما انشاالله از پسش بر میاین.خدا کمکتون کنه.من پسرم ۲ سال و ۷ ماهشه دوست دارم ۳ سالش که شد اقدام کنم برا دومی