2737
2734
عنوان

حاظر جوابی

| مشاهده متن کامل بحث + 312 بازدید | 38 پست

یه دفعه جاریم داشت با آب و تاب غیبت عمه شوهرمو میکرد که آره خجالت نمیکشه لباس فلانجور میپوشه منم گفتم ولی به نظر من پوشش هر کس به خودش مربوطه کلا ساکت شد من خییلی حاضر جوابم مامانمم همیشه میگه تو بی اعصاب حاضر جوابی😑

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔

سلام یە نمونە ی شیک ازحاضر جوابی دوست دختر عموم

استاد وواشنگاە غیر انتفاعی با تمسخر و کنایە 

بە یە دانشجو میگە 

برو ، برو کە تو اگە دانشجو خوبی بودی و اهل علم و دانش بودی الان دانشگاە تهران بودی  واینجا نبودی تو غیر انتفاعی ٱمل 

دخترە هم برمیگردە میگە استاد ببخشید ، شما هم اگەاستاد اهل علم و دانشی بودید اینجا درس نمی دادید ،استاد دانشگاە تهران بودید

کل 

کلاس یهو شروع میکنن سوت و دست و جیغ و هورا😀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه خواهرشوهرم دارم که هرچی میخرم میره عینشو میخره یه بار بهشوهرش گفتم آقای فلانی میخام برم النگو بخرم گفتم شما خودتو آماده کنی🤣به مادرشوهرم تیکه نمیندازم چون دوسشدارم اوووم یه بار پدرشوهرم تو دعوا بهم گفت تو آبروی مارو بردی منم گفتم آبروی شمارو من نبردم یه کم دقت کنین میفمین آبروتونو کی برده(منظورم برادرشوهرم بود که تو زندانه)😊

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔
2738

یه بار یکی از فامیلامون خیلی حرصه خونواده ما رو داره به من گفت تو هم درست تموم بشه میشینی تو خونه 😐😐

خواستم بهش بگم بعله همه که مثل شما زرنگ نیستن رفتن دانشگاه با یه دختری دوست بشن که بعد بتونن با داداشش ازدواج کنن اونوقت منم بیکار نبودم سرم گرم میشد(آخه خودش همین کارو کرد) ولی نتونستم بگم 😧😤😥

یه بار یکی از فامیلامون خیلی حرصه خونواده ما رو داره به من گفت تو هم درست تموم بشه میشینی تو خونه 😐 ...

باید میگفتی نمیتونستم رمال و فالگیر و اینده بین هم هستی! با خنده و چشمک و شوخی و اینا

بعدشم چرا بشینی خونه؟ کار پیدا میکنی و بدون وابستی به یه اقا بالاسر عشق و حال و زندگی میکنی! منم هدفم همینه در اینده مگه هرکی درس بخونه و ازدواج نکنه باید بشینه بیکار تو خونه؟