2733
2739
عنوان

حاظر جوابی

| مشاهده متن کامل بحث + 312 بازدید | 38 پست

من قبل خواستگاری پدرشوهرم گفت ما رسم داریم‌پسرو پدر داماد کنه کل خرجتون بامن و..گو...م نداد بهمون چند وقت پیش بحث عروسی برادرشوهرم بودبرادرشوهرم  گفت چجور بگیریمو ...گفتم شماکه رسم دارید پسرو پدر داماد کنه از بابا بپرس اونم گفت پدرسوخته به من تیکه میندازی 

من خیلی جواب بده ام این کوچیکش بود البته مادرشوهرم ماهه حق اونم میگیرم چون خودش زبون نداره

من یادمه بچه ک بودم زبونم خیلی دراز بود چهارم دبستان با دبیرمون بد بودم وقتی رفتم کارنامه ترم اخر و بگیرم بهش سلام نکردم فقط زل زدم ب چشماش گفت چیه چرا بادت کردن گفتم چون من از شما خوشم نمیاد   ولی الان ک بزرگ شدم نمیدونم مرا دیگه حاضر جواب نیستم چشمم زدن خخخ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من قبل خواستگاری پدرشوهرم گفت ما رسم داریم‌پسرو پدر داماد کنه کل خرجتون بامن و..گو...م نداد بهمون چن ...

این کوچیکه خو بزرگ تراش رو هم میشه بگی  

البته فقط مادرشوهر و خانواده شوهر نه فامیل و دوست و ایناهم بگید بیشتر به درد من میخوره

2731
من کلا شوخم و حاضر جواب ولی دلمم نمیاد برنجه کسی ازم

منم دلم نمیخواد ولی یه وقتایی ادم یه حرف هایی رو واقعا مجبور میشه جواب بده یا یه رفتار هایی رو نمیشه بی پاسخ گذاشت

2738