2733
2739
عنوان

اولین تاپیک من(چیکار کنم از چشم نیوفتم)

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 54 پست
آخه آدم کفری میشه  انگار میان مهمونی بخدا آخه آدم که هر هفته خونه کسی مهمونی نمیره همون قضیه ...

آره بخدا 

الان خونه اینا ک مثال تنبلیشون رو زدم کلا معروفن به تنبلی و اینکه چون سرکار میرن دیگه فک میکنن چ خبره؟!

یکی نیست بگه مسلمون برا من میری سرکار مگه؟!

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
مادر شوهرم دیگه عادت کرده ولی شایدم چون کمتر دختراش کمکش بودن کارای من به چشمش بیاد

میگم ک مثل مامان منه ولی من بهش اینقدر غُر میزنم میگم اینا چرا اینجورین اونم گاهی صداش درمیاد ولی بحث سنگ پای قزوینه دیگه

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیلی وقتا بوده نشستیم و من رفتم چای ریختم یا مادرشوهرم خواسته پذیرایی کنه من ازش گرفتم و تعارف کردم

در حد کارای جزئی 

ولی جاریم اگه غذا اونجا باشه ظرفا ا میشوره و سفره را با کمک همه پهن میکنه و در بقیه موارد نشسته و نگاه میکنه

2738
خب بد نمیشه؟  آخه معمولا اونا میشینه ولی من تو کارای جزئی کمک میدم

دلم برا مادر شوهرت سوخت چرا باید تنهایی کار کنه .باید همتون کمک کنین دیگه نه فقط شما .باید یاد بگیرن دیگه دخترا و جاریت حتی پسراش

دلم برا مادر شوهرت سوخت چرا باید تنهایی کار کنه .باید همتون کمک کنین دیگه نه فقط شما .باید یاد بگیرن ...

چون عادتشون داده

همش خودشون کار میکنن

اونا هم از خدا خواسته میشینن

و باید بشون بگه که کاری بکنن

بخدا منم دلم میسوزه

و وقتی اونجام دلی کار میکنم