2703
2553

خانوما اگه کسی هست راهنماییم کنه که باید چقدر خونه مادرشوهر کمک بدم که از چشم نیوفتم

خیلی نگران شدم

بعضی پستای بچه هارامیخونم که میگن خونه مادرشوهر کار نکن و ملکه باش و فلان

من الان نزدیک یک ساله عقدم

یه جاری عقدی مثل خودمم دارم

به نطرتون چقد باید اونجا کار کنم که به قول دوستان ملکه بمونم

ببین فقط یه جمله بهت میگم وتامام

خودت باش لایکم نخوردمهم نیست

امروز ساعت دو ظهر داشتم از تشنگی میمردم یه گدا دیدم داشت آب میخوردگرفتم تا تونستم زدمش گفتم ما برای درک وضع شما داریم روزه میگیریم. بعد شما خودتون آب میخورید.😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

خونواده شوهرم جورین که اصلا توقع کار کردن براشون ندارن

جوری که حتی دختراشون مثل مهمونن

ولی خونواده مابرعکسن

و مادرم یادم داده کمک کنم تو کارا

وقتی میرم اونجا تو گذرایی کمک میدم

اگه شام یا ناهار تو چیدن سفره و شستن طرفا

الان میترسم ارزشم کم بشه اینجوری ولی

2714

من خودم خیلی وقتها ظرف میشورم..

بعضی وقتام میبینم اون غذا حاضری گذاشته زحمت خاصی نکشیده سفره جمع میکنم و پهن میکنم..

تو چایی آوردن اینام کمک میکنم...در کل هرجور حس خوبب داشته باشم لج باز نیستم اصلا چون مادرشوهرم نوکر من نیست هر هفته بپزه و بشوره

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید

آخه جاریم میشینه و کاری نمیکنه ولی من دست خودم نیست و کمک میکنم

اصلا از نشستن خوشم نمیاد

میترسم عادت کنن و بعدا همش ازم توقع داشته باشن

البته جاریمم ظرف میشوره ولی خیلی کمتر از من کار میکنه

هر چی هستیمثل عروس ما نباش میبینی ۳ وعده ادنجاست کلا بِبِر نگاهت میکنه حتی یه لیوان آب به لچه اش نمیده میاد میگه مادرجون یا عمه آب بدید،دلش نمیاد به مامانش بگه

ما تو خونوادم ن همه کار میکنن ولی اینا اکتر کارا رو مادر انجام میدن

منم واقعا دلم نمیاد و میرم کمکشون

کار زیادی هم نمیکنم ولی وقتی میبینم اونا کار نمیکنن میگم نکنه دارم اشتباه میکنم

آخه جاریم میشینه و کاری نمیکنه ولی من دست خودم نیست و کمک میکنم اصلا از نشستن خوشم نمیاد میترسم عا ...

شمام اندازه خودت کار کن یه جور شه تقسیم کار شه

خب من دختر فعالیم خونه بابام کار میکنم اونجا هم کار کنم اشکالی نداره؟ 

چه اشکالی داره که کمک کنی عزیزم؟

به قول دوستمون به اندازه زحمتی که میدی کمک کن...اوناشام وحاضرکردن زحمت کشیدن سفره جلوت بازکردن توام ظرفاروبشور یاچایی بریزببر...به خودت سخت نگیرمن خودم کمک می کنم درحدظرف شستن چایی ریختن اگه برم خونه مادرشوهرم ببینم داره خونشوجاروبرقی میکشه از دستش میگیرم میگم بده من ...باورکن تاحالااین کارا منونکشته ...نمیگم زیادی کارکن که اگه یه وقت نتونستی سوتفاهم شه اماخودت بایدشرایطوبسنجی ببین ارزش کارتومی دونن؟من خونه یکی خواهرشوهرام کمک می کنم خونه یکیشون نه زیادچون ارزش کارونمیفهمه...من خودمم خواهرشوهرم زن داداشم فقط میادسرسفره می خوره بعدمیشینه رومبل گوشی رومیگیره دستش یامن یامامانم بایدکارا رو انجام بدیم بعدچایی ببریم براش تاحالااینوبه روش نیاوردیم چون داداشم یه دونست خیلی عزیزگرامیه اماواقعاازحرکتش خوشمون نمیاد خیلی کم لطفی می کنه

امروز ساعت دو ظهر داشتم از تشنگی میمردم یه گدا دیدم داشت آب میخوردگرفتم تا تونستم زدمش گفتم ما برای درک وضع شما داریم روزه میگیریم. بعد شما خودتون آب میخورید.😂

از اون طرف به شوهرم یه بار این موضوعا گفتم

گفتم نکنه عادت بشه و بی ارزش 

شوهرم گفت مامان من حواسش هست و بارها بهم گفته و تعریف تا کرده و... 

واقعا هم مادرش بامن صمیمی تره و راحت تره

2706