2737
2734
عنوان

اولین تاپیک من(چیکار کنم از چشم نیوفتم)

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 54 پست
يه جوري نكن كه كار كردانات به چشمشون بشه عادت و وظيفه

خب منم از همین میترسم

نمیدونم چیکار کنم

متلا یه روز ظرف بشورم یه بار نشورم خوبه؟ 

آخه ما یه جوری بزرگ شدیم که مادرم میگه خونه کسی رفتید کمک بدین حتماااا

البته الانم همیشه نمی‌شوم و خیلی وقتا میرم خونمون یا میخوابم و بیدار میشم خودشون تمیز کردن

ولی میترسم عادت بشه چون بقیه کمتر کار میکنن

اره به نطرم کمک کردن خیلی خوبه من میترسم وظیفه بشه بعد چند سال و متلا همه نشستن و به من بگن تو کا ...

خب منم میگم به اندازه خودت کار کن،بقیه رو هم بیار تو کار...

یا اصلا زمانی برو که اونا نباشن حداقل بهت زور نمیاد.

خواهرشوهر مجرد داری یا متاهل اونام بیخیالن؟

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من حتی با اینکه میدونم از نظر مالی وضعشون متوسطه و بد نیست هر دو بار که میریم یه بارش رو به همسرم اصرار میکنم یه کیسه برنج و چند کیلو گوشت و مرغ و... ببریم 

پدر و مادر چه گناهی کردن که جور بچه رو تا آخر عمر بکشن

حداقل کاری که از دستمون برمیاد کمک کردنه

واقعا دور از ادب و انسانیته بخوری و بشینی نگاه کنی و یه جور بی فرهنگیه به نظر من

متلا یه بار با خواهر شوهرم حرف یه دختر فامیلشون بود خواست بگه تنبله گفت مثله فلانیه (اسم جاریما آورد) 

اونجا بود که فهمیدم اونا به چه چشمی دیدنش و کار نکردنش معلومه و به چشم میاد

2731
من حتی با اینکه میدونم از نظر مالی وضعشون متوسطه و بد نیست هر دو بار که میریم یه بارش رو به همسرم اص ...

چقد تو خوبی

کاش بعضیا ازت یاد میگرفتن

الان تو این دوره بعضیا میان خونه پدر و مادرشون تلپ میشن که کمتر خرج کنن

و به قولی زرنگ بازی در میارن

متلا یه بار با خواهر شوهرم حرف یه دختر فامیلشون بود خواست بگه تنبله گفت مثله فلانیه (اسم جاریما آورد ...

خب دیگه😂😂😂بچشم میاد ...

مثلا من عید با خانواده شوهرم رفتم مهمومی از قضا خواهرشوهرم مجرده و بزرگتره ولی تنبله و از زیر کار در میره 😂امشبم خونمونه دوسشم دارم ولی خب این بدیو داره البته مامانش بهش میگه و اونم پا میشه.خلاصه رفتیم خونه داییش من کمک‌کردم اون گرفت خوابید وقتی بیدار شد زن داییش دختر عموی خودشم میشه هی گفت فلانی معلومه تنبلی😂ولی زن داداشت زرنگه...اونم بعد شام یه تنه همه ظرفا رو شست😂منم کمکش ندادم چون قبلش بیشتر کارو کمک داده بودم.ولی واقعا بموقع بهش گفت

2738
خب منم میگم به اندازه خودت کار کن،بقیه رو هم بیار تو کار... یا اصلا زمانی برو که اونا نباشن حداقل ب ...

هم مجرد هم متاهل

کم و بیش کار میکنن دیگه

اینکه خونه مادر اوناست و کمک کنن نه اینجوری بزرگ نشدن

فقط مادرشون کار میکنه

البته اینم بگم‌مادرشوهرم‌ نمیزاره بیشتر از یه وعده در روز ظرف بشورم و گاهی همسرم میاد تو شستن کمک می ...

پس مادرشوهر خوبی داری ک پسرشو یاد داده آعرین بهش 

ولی بجا مادرشوهرت بودم ازشون کار میکشیدم...

مامان منم اینجوره نه عروس براش کار میکنه نه خواهر بزرگم نه دختر خواهرم فقط موندم من ک واقعا کلافه میشم از دستشون

ولی بجا مادرشوهرت بودم ازشون کار میکشیدم... مامان منم اینجوره نه عروس براش کار میکنه نه خواهر بزرگم ...

آخه آدم کفری میشه 

انگار میان مهمونی بخدا

آخه آدم که هر هفته خونه کسی مهمونی نمیره

همون قضیه انسانیت داشتنه

ولی بجا مادرشوهرت بودم ازشون کار میکشیدم... مامان منم اینجوره نه عروس براش کار میکنه نه خواهر بزرگم ...

مادر شوهرم دیگه عادت کرده

ولی شایدم چون کمتر دختراش کمکش بودن کارای من به چشمش بیاد

2706