2737
2734
عنوان

میخوام داستان زندگیمو بنویسم ازتون خواهش میکنم بیاین کمکم

| مشاهده متن کامل بحث + 6221 بازدید | 168 پست
برای عروسی که رسممونه یه پولی به جای کالا میدن برای وسیله بعد سه سال مادرشوهرم به شوهرم میگه  ب ...

مادرشوهرت عجب گردن  افتاده ای هستش😑

ماما ام .پیج اینستاگرامم midwifery.motahare

دوباره قهر و دعوا ...من دیگه عصبی شده بودم ۲۰ سالم بود تموم حرفایی که مادرشوهرم میگفت عقده شده بود تو دلم و داد کسیدم با گریه گفتم بس کن دیگه پدر من وظیفه ایی نداره خواهرشوهرم بهم میگه بیخود میکنی داد میکشی سر مادرم و من باعث شدم داداشم بدبخت بشه و....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوباره قهر و دعوا ...من دیگه عصبی شده بودم ۲۰ سالم بود تموم حرفایی که مادرشوهرم میگفت عقده شده بود ت ...

چه خانواده دهن دریده بی حیایی

آقای محترم من متاهلم لطفا درخواست دوستی نده با سپاس فراوان  
2731

بعد عروسی پدرم خونشو ۱۵ سال قبل ۹ تومن تعمیر کرد و داد بهمون بدون اجاره و ....

واس شوهرم کار گرفت 

همیشه واسمون خرید عید و خونه و....

ولی شوهرم اصلا به چشمش نمیومد میگفت کاری نکرد وظیفشه 

بعد عروسی پدرم خونشو ۱۵ سال قبل ۹ تومن تعمیر کرد و داد بهمون بدون اجاره و .... واس شوهرم کار گرفت&n ...

همشون همینن خانواده دختر وظیفشونه خانواده خودشون چی 

آقای محترم من متاهلم لطفا درخواست دوستی نده با سپاس فراوان  
2738

گذشت تا خواهرم ازدواج کرد و موضوع جدید شروع شد 

شب و روزم شده بود جیغ و گریه با یه دختر ۳ ساله گاعی اوقات تو ماشین بودیم کارد به استخونم میرسید در واشین و وا میکردم میخواستم خودمو بندازم پایین دخترم عصبی شد 

چرا واس شوهر خواهرت فلان حلقه رو خرید چرا ال کرد چرا تو رو ادم حساب نمیکنن تو اصلا بچشون نیستی و کلییییییی حرررررف تا دوسال سوختم و ساختم دیگه صبرم تموم شده بود قهر کردم اومدم خونه بابام بعد یک ماه با پادرمیونی خونوادش و رفتن به مشاوره برگشتم ولی هنوز اون حسادتا تو وجودش هست و میگه و عذابم میده 

2706