2737
2739
عنوان

شام چی دارید؟عکس غذاهاتونم بذارید🍕🍖🍗🍔🍟

| مشاهده متن کامل بحث + 1989 بازدید | 164 پست
نون وپنیر+گوجه وخیار    

منم احتمالا پاشم همینو بخورم ...

من بهش میگم صبحونه..

شام صبحونه بخورم

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
دلت چی نمیخواد اونو بگو آجی😜

از گشنگی همه چی میخوام

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیلیم غذا درس کردم چون بعد چند ماه اومدن همه باهمن...سالاد ماکارونی و یکم کشک بادمجون و سوپ جو با لا ...

آفررررررین 

ماشالله دیش دری دیدین ماشالله ..عکس بذار

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
[QUOTE=87972226]ن شوهرم رفته بیرون حال ندارم خودم ولی خیلی گرسنمه ساعت یک و دو دیگه ضعف میکنم[/QUOTE ...

اره شوهرم بیاد میگم بزاره

خودم استراحت مطلقم این هفته امپول پیدانکردم

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی
2740
به اون بچه رحم کن خواهر

😫😫 چیکارکنم بگم پیتزابیارن اخه میترسم

اینم عکس 

واای درووووغ 

همرو خودت درست کردی؟؟ 

چه رنگی 

چه سلیقه ای 

چه ظرفای خوشکلی افرین😍

اسمشونم بگو

آخی ایکاش من میتونستم برات بیارم گشنگی زن حاملو رو خیلی خوب درک میکنم سر پسرم فقط در حال خوردن بودم ...

خدا پسرتو برات حفظ کنه عزیزم

من واااااقعاگشنم میشه عجیب گشنم میشه نمیدونم چیکارکنم

م سی  عزیزم خودم دیگه خسته شدم غذاهم نمیتونم بپزم استراحت مطلقم خیلی چیزاهم دلم میخواد

وای دلم قیمه خواست ...

خیلی وقته نخوردم