2737
2739
عنوان

شام چی دارید؟عکس غذاهاتونم بذارید🍕🍖🍗🍔🍟

| مشاهده متن کامل بحث + 1990 بازدید | 164 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نخوردم و نمی خورم ...هندونه خوردم

ای بابا چرا اخه شام وعده غذاییه خیلی مهمه ..

اگه میخوای لتغربشی حتما شام بخور زود و سبک بخور

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2731

[QUOTE=87972226]ن شوهرم رفته بیرون حال ندارم خودم ولی خیلی گرسنمه ساعت یک و دو دیگه ضعف میکنم[/QUOTE

پاشو حداقل یه نیمرو بخور...خوب نیست بارداری ضعف کنی

شروع رژیم ۲۱ اردیبهشت.وزن ۶۷.هدف اول ۶۳ هدف دوم ۶۰. هدف نهایی ۵۷
دورش بگردم الهی9ساعت ازم دوره

عزیزم😔😔😔

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2738
ذرت مکزیکی 😋

یعنی الهی کوفتت نشه دختر، من رژیمم این چه عکسیه گذاشتی بی وجدان 😤😤😤😤😤

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
دورش بگردم الهی9ساعت ازم دوره

آخی ایکاش من میتونستم برات بیارم گشنگی زن حاملو رو خیلی خوب درک میکنم سر پسرم فقط در حال خوردن بودم سیر مونی نداشتم

آقای محترم من متاهلم لطفا درخواست دوستی نده با سپاس فراوان  
ذرت مکزیکی 😋

پف پفی ..ذرت مکزیکی زدی؟😢😢

خیلیم غذا درس کردم چون بعد چند ماه اومدن همه باهمن...سالاد ماکارونی و یکم کشک بادمجون و سوپ جو با لا ...

منم عید مهمون داشتم تقریبا چهل نفر😃😃

۱۸سالمه😄😄

تیکر تولدمه💙💞💥👗👑💍
2706