2733
2734
عنوان

زندگی من آخرش چی میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1117 بازدید | 56 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه کلا میخوام تجربتونو بدونم .شاید شرایطم مثل شما بشه. سخته تحمل قسمت کردن عشق زندگیتون با ی دختر که ...

خیلی خیلی سخته ..مخصوصا اگه مثل من حساس و زود رنج هستین ...خدایی سخته ...اگه میشه تایپیکمو بخون عزیزم 

عالم همه هیچ و اهل عالم همه هیچ .ای هیچ برای هیچ در هیچ مپیچ 
عزیزم انشالله که مشکلت زود حل میشه یه زنگ بزن پدر شوهرت بگو باهاش حرف بزنه تا بیاد خونه شمام حلو دیگ ...

نه با اونا نمیشه حرف زد خودش هم که هیچی بخدا اون شروع کرد اون حرفا را زدن منو بیرون کرد از خونه باباش آبرومو برد از یه طرف هنوز غصه اون روز باهامه از یه طرف دیگه هم میگم چقدر بی عاطفه ست دلش حتی برای بچش هم تنگ نشده

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..
2738
نه با اونا نمیشه حرف زد خودش هم که هیچی بخدا اون شروع کرد اون حرفا را زدن منو بیرون کرد از خونه بابا ...

عیب نداره خودت  زنگ بزن بگو بچه بهانه میگیره بگو دلمون برات تنگ شده اشتباه کردی خودت تنها اومدی الان پشت سرت حرف میزنن پرش میکنن از طرفی عادت میکنه از هم دور باشین اگه سخته برات بهش پی ام بده یه جوری با هم اشتی کنید با ادمای اینجوری تو جمع نباید صحبت کنی 

عیب نداره خودت  زنگ بزن بگو بچه بهانه میگیره بگو دلمون برات تنگ شده اشتباه کردی خودت تنها اومدی ...

هر وقت دعوا شده من زنگ زدم ولی این دفعه بد کاری کرد نمیتونم خودمو راضی کنم که زنگ بزنم 

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..
هر وقت دعوا شده من زنگ زدم ولی این دفعه بد کاری کرد نمیتونم خودمو راضی کنم که زنگ بزنم 

عیب نداره بین همه زن وشوهرا دعوی پیش میاد اونم الان روش نمیشه بیاد اشتی کنه اگه بخاطر مادر شوهرت اینا میگی  که از خداشونه پسرش بره سر خونه زندگیش بعضی جاها ادم باید غرورشو بزاره کنار بخاطر اون طفل معصوم