2737
2739
عنوان

زندگی من آخرش چی میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1117 بازدید | 56 پست
به سختی بهش رسیدم نمیخوام از بین بره زندگی ولی اون یه لحظه این فکرارو نمیکنه

عزیزم عشق یه طرفه سخته....

امیدوارم از پسش بر بیای اگه تا این حد برات عزیزه

خدایا شکرت برا نعمت بزرگی که دادی...حتی فکرشم نمیکردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۳۱

مرسی..خوشبخت باشید

اخه‌منم کسی رودوست داشتم ۲۵سال ازم بزرگتربودخودم ۳۰ ام

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
2728
مرسی..خوشبخت باشید اخه‌منم کسی رودوست داشتم ۲۵سال ازم بزرگتربودخودم ۳۰ ام

البته واسه ۸سال پیش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
2740

عزیزم به الوهیت درونش نامه بنویس.

بنویس نامه به الوهیت روح (یاخدای )اسم همسرتونو بنویسید

ای رروح فلانی لطفا به اینجا بیا (سه بار تکرارش کن)

بعد که نوشتین 

بگید ممنو

که باهمسرتون حرف بزنه که برگرده وبیستر به فکر خانواده باشه. پول بده و دیگه هرچی خودتون میدونید

اخرشم ازش تشکر کن که این کارو میکنه.

میتونی نامه بنویسی به فرشته عزراییل مقرب تو تاپیکم نوشتم. از اول تاپیکمو بخون.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
مجرده ؟؟

بله...سن بالاومجردبود...استادم بودوکیل سرپرستم..اوووف جی کشیدم توعشقش..ولی بهترکه نشد...خداروشکرالان راضی ام...اونموقع هاخیلیییییی احساسی بودم تواوج ۲۰سالگی.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه جالب همین ترامپ و زنش ۲۴ سال فاصله سنی دارن🤣🤣🤣🤣

واقعا😁نمیدونستم😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706