2733
2734
عنوان

جججننن👹

| مشاهده متن کامل بحث + 846 بازدید | 103 پست
مگه مکگیل قطع نشد؟اون روز براش گزارش زدم‌

چرا گزارش زدی?

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اخ خیلی ترسنااااکه . یکم بعدم ک تنها میشم همش یاد خابم میوفتم😭😭 چن باری همین خابو میبینم

من همیشه خواب میبینم میذارنم تو قبر وقتی شوهرم نیس تلوزیون روشن میکنم جدیدا ک نینی دارم دیگه خواب اینجوری ببینم نمیترسم جن ک چیزی نیس عزیزم

دنیا بی ارزش تر از اونیه که بخوای بهش دل ببندی...
2740
اخ خیلی ترسنااااکه . یکم بعدم ک تنها میشم همش یاد خابم میوفتم😭😭 چن باری همین خابو میبینم

اگ چن بار همین خوابو دیدی خوابت عین حقیقته😂😂😂😂

حاجی ناموسا گزارش نزن   ده تا کاربریم الکی تعلیق شد  هر کی گزارش زد واگذارش میکنم ب خدا  

حساس نشو منم اینجوری بودم تازه من شوهرم هنو افتاب درنیومده میره سرکار ....یه ایت الکرسی بخون تمام

بعضی از دردا هیچ وخ در برگه آزمایش نوشته نمیشن .....!    سختـــ ولـے خب میگذره 💪

وااااای من یبار خواب دیدم مامانم جن زده شده از وحشت تو خواب خیس عرق شدم

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟