2737
2734
دیروز یه دختری اومد در خونمون داشت به مادر شوهرم میگفت با ماشین میپیچه جلو و تیکه بهم میندازه شوهر ع ...

وای جدی

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳

آره لایک کنید بقیشو بگم استارتر اجازه هست بگم نمیخوام تاپیک بزنم 

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  

مثلا بفهمی چیکار میکنی؟

۱-طلاق:آیا شرایطش رو داری؟

۲-شوهرت میگه همینه ک هست

۳- شوهرت الکی میگه ببخشید و زرنگ‌تر از قبل ب کارش ادامه میده

۴- میری شکایت و مهرتو اجرا و حق طلاق میگیری: خب ک چی؟ مثلا حق طلاق عادم بگیره مگه دل طلاق گرفتن داره؟ مثلا هم شوهره ترسید! خب؟ کسی ک بخاد کاری کنه میکنه

و در نهایت فقط تو آسیب میبینی اگه چیزی باشه.

هرکدوم راه‌ها فقط ب ناراحتی تو منحر میشه.

پس عزیزم پیگیر نباش و هرچی کمتر بفهمی بهتره.

❤️🧡💛💚💙💜💖
2738

عزیزم مردی ک بخواهد کاری کنه میکنه با طنابم ببندیش راهشو پیدا میکنه...تو الان بخوایش چکش کنی فرضم اگ چیزی باشع باز تو خودتو عذاب میدی همسرت ادامه خوشیشو با خیال راحتر میره چون دیگ روشم باز شده...ب نظره من سرتو بنداز پایین زندگیتوکن...شوهر خوب باید ذاتش خوب باشه با چک کردن زندگی همش استرسع

اره پاك ميكنه اوني كه ميرن از جايي ميگيرن ليست مكالمات اينا چي؟؟

فقط خودش میتونه بگیره

تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد
2706