2737
2734

با گوشی خودت ی تل نصب کن با شماره ای ک شوهرت رفته تل اون شماره رو بزن بعد اس میاد ب اون خط کده ک میاد بزن بعد دیگه هر چ پیام بیاد واس شوشو توام میتونی بخونی تو گوشیت .

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعدش من رفتم بیرون ظهر اومدم از مادرشوهرم پرسیدم گفتم اون دختره صبح چی میگف 

منو خر فرض کرده زنیکه میمون گفت هیچی ربطی به تو نداشته در رابطه با مستاجر برادر شوهرت بوده ولی من فهمیدم حرف از مراحمت بود بچه جاریم اومد پیشم گفت زن عمو داشته میگفته به پسر کوچیکتون بگید مزاحمم نشه و فلان منم اینارو که شنیدم با اون چیزایی که خودم شنیده بودم مخم سووووووت کشید پیام دادم به شوهرم الان اسکرینشو میذارم چقدر مردا بی حیا شدن

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  
2728
جدی میگی عزیزم؟؟ راستی مشکل همسرت حل شد؟یادمه میگفتی ممکنه عوارض واکسنه باشه

فعلا که خوب شده و داره منو دق میده

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  
ميشه با يه گوشي دوتا تل. گرام داشت مگه؟

بله میشه ،دو تا اکانت 

هرچه میکنید نه زیاد به خود بگیرید نه زیاد خود را سرزنش کنید.چراکه انتخاب های شما بر پایه 50% بوده است.همانطور که مال همه بوده.
دیروز یه دختری اومد در خونمون داشت به مادر شوهرم میگفت با ماشین میپیچه جلو و تیکه بهم میندازه شوهر ع ...

من بودم اون لحظه خون به پامیکردم شوهرمو از وسط نصف میکردم خداشاهده میکشتمش اگه به کسی متلک میگفت

2738
2706