2737
2739
عنوان

چاقی

| مشاهده متن کامل بحث + 1507 بازدید | 41 پست
من استفاده نکردم مشکل لاغری ندارم ولی فامیلامون استفاده کردنو ب چشم خووم دیدم چقدر خوب چاق شدن دختر ...

ممنون  

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
ممنونم عزیزم  قیمتشم میگین؟

هر مرحلش ۴۰ تومنه😏

نینی قشنگم امیدوارم سالم و صالح و سلامت بیای در آغوش من و بابای مهربونت و امیدوارم برعکس گفته ها زندگیم باتو زیباتر و قشنگتر بشه(نمیدونم نینیم هنوز چندماهشه)⚘....میشه برای اینکه بتونیم صاحب خونه بشیم صلوات بفرستین مهربونا؟😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا قدو وزنت بگو دلمون اب کردی؟

قدم 172 

وزنم 58

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2728
تو منی یامن توام 😅😅

همزادم  

2738

منم واقعاقدم بلندبودولاغر۲۰کیلومیخواستم چاق بشم

من بایه قوطی پودرگین آپ چاق شدم 

ماست وجوانه گندمم خوردم

ولی این پودرعالی بودهمش پروتین وکالری بدن راجبران میکنه وبدون بازگشت تپل میشی اولم لپ میاری😍😍

اللهم صل علی محمدوآل محمد❤خدایاشکرت بخاطرپسرنازم😍😍😍😍
منم واقعاقدم بلندبودولاغر۲۰کیلومیخواستم چاق بشم من بایه قوطی پودرگین آپ چاق شدم  ماست وجوانه ...

گین آپ؟ 

عطاری ها دارن؟ 

گین آپ؟  عطاری ها دارن؟

من ازداروخونه خریدم گلم واقعاعالی بود۱۹هزارتومن بودمن بایه قوطی حسابی تپل شدم ولی وسوسه شدم یکی دیگه هم خریدم خوردم طعم بیسکویتش عالیع

اللهم صل علی محمدوآل محمد❤خدایاشکرت بخاطرپسرنازم😍😍😍😍
جعبش مث شیرخشکه ولی اون مدلش مشکی رنگ رانخراونابرابدنسازاس

مرسی عزیزم   

2706