2737
2734
عنوان

چاقی

1507 بازدید | 41 پست

دوستان قرص یا پودر چاقی بدون بازگشت سراغ دارین؟ 

من اشتهام زیاده و مث گاو میخورم ولی چاغ نمیشم   

یه مدت قرص چاقی دراگون خوردم خوب بود ولی دارم دوباره ب وزن اولم بر میگردم   

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

قرص فرشته

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قرص فرشته

استفاده کردی؟ 

واقعا برگشت نداره؟؟ 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2728

کپسول سینا

نینی قشنگم امیدوارم سالم و صالح و سلامت بیای در آغوش من و بابای مهربونت و امیدوارم برعکس گفته ها زندگیم باتو زیباتر و قشنگتر بشه(نمیدونم نینیم هنوز چندماهشه)⚘....میشه برای اینکه بتونیم صاحب خونه بشیم صلوات بفرستین مهربونا؟😍❤
تو خشکی طبع داری

ینی چی

کپسول سینا

گیاهیه؟

گیاهیه؟

بله

نینی قشنگم امیدوارم سالم و صالح و سلامت بیای در آغوش من و بابای مهربونت و امیدوارم برعکس گفته ها زندگیم باتو زیباتر و قشنگتر بشه(نمیدونم نینیم هنوز چندماهشه)⚘....میشه برای اینکه بتونیم صاحب خونه بشیم صلوات بفرستین مهربونا؟😍❤
2738
بله

عطاری ها دارن؟ 

خودتون امتحان کردین بازگشت نداشت؟؟ 

خوش به حالت

همه میگن  

عطاری ها دارن؟  خودتون امتحان کردین بازگشت نداشت؟؟

اره عزیزم دارن 

من ک نه ولی داداشم استفاده کرد خیلی خوبه ۴ تا مرحله کپسول داره

اره عزیزم دارن  من ک نه ولی داداشم استفاده کرد خیلی خوبه ۴ تا مرحله کپسول داره

ممنونم عزیزم 

قیمتشم میگین؟ 

استفاده کردی؟  واقعا برگشت نداره؟؟

من استفاده نکردم مشکل لاغری ندارم

ولی فامیلامون استفاده کردنو ب چشم خووم دیدم چقدر خوب چاق شدن دختر عموم که مثل حوری شده لپاش در اومده

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
2706