2737
2739
عنوان

وای خدا یعنی میشه منم همسرمو شب سوپرایز کنم 🥰🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 1563 بازدید | 147 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همیشه تو رویاهام بود ک شوهرمو با خبر بارداریم سوپرایز کنم ولی نشد خودش با کله رفت جواب رو گرفت ...

واای عین هم هستند من  یک ساعت پیش رفتم آزمایشگاه مطمئن شدم که سرکاره ، از  ازمایشگاه امدم خونه مامانم از خونمون همسرم زنگ زده کجایی؟ 🤔🤔 میگم خونه مامانم میگه طاقت نیوردی رفتی آزمایشگاه ؟ من 😐😐 کلی خالی بستم تا ول کرد و یادش رفت 😂😂 اخه قرار بود شنبه باهم بریم 😇 صبح ام بی بی چک زدم کله سحر مچمو گرفت 😂 حالا اگه خدا بخواد مثبت باشه شب اگه بذاره سوپرایزش میکنم 😂

و خدایی هست مهربان تر از حد تصور 🥰🥰
2731
واای عین هم هستند من  یک ساعت پیش رفتم آزمایشگاه مطمئن شدم که سرکاره ، از  ازمایشگاه امدم ...

آخی عزیز دلم

انشاءالله ک بارداری

و خدا اولاد صالح و سالمو زیبا و گوگولی و خوش قدم نصیبتون کنه.

تا اطلاع ثانوی حوصله بحث کردن با هیچکی رو ندارم.....
😘😘دعا کن زودتر پول جور شه برم سره خونه زندگیم 

ایشااله به حق همین ماه شعبان عزیز همه چیز درست میشه و مثل ی چشم بهم زدن جور میشه و میری خونه خودت ... واسه نیمه شعبان سال دیگه حتی شده ی شاخه گل نظر کن مطمئن باش جواب میگیری 

😍😘🌸🥰❤️

آخی عزیز دلم انشاءالله ک بارداری و خدا اولاد صالح و سالمو زیبا و گوگولی و خوش قدم نصیبتون کنه.

مرسی عزیزدلم ایشالله 😍🥰🌸

2738
مثبت بود برا ما هم دعا کن

من همین الانم برای همه مون دعا میکنم ، ایشالله همه ی ما ها منتظریم همین ماه جواب مثبت میگیریم عزیزدلم 😍😘🥰🙏

ایشااله به حق همین ماه شعبان عزیز همه چیز درست میشه و مثل ی چشم بهم زدن جور میشه و میری خونه خودت .. ...

مرسی عزیزم😍

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
مرسی عزیزدلم ممنون  ایشالله به هرچی میخوای برسی 🥰🥰

ایشالا به سلامتی بیاد توبقلت عزیزم تپلومپلوسرحال 

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 
2706