2733
2734

رفتم آزمایش دادم 

یعنی میشه خدا یه لطفی کنی در حق ام جواب آز مثبت باشه 🥰

خدایااااا نگاه کن به همه ی مامان های در حال انتظار

مامان های عزیز دلتون پاکه دعا کنید برای همه ماها که در انتظاریم خدا یه فرشته بهمون بده🥰🥰🥺🥺

اینم بی بی چک 👇دیگه هرچی خدا بخواد 🙏🌸

و خدایی هست مهربان تر از حد تصور 🥰🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عشقم برات ۱۰تا حمد میخونم به امید بارداریت

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
2738

مطمئن شدی ریپلایم کن

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..

مبارکه عزیزم مثبته. ان شاالله بارداری راحت و عالی داشته باشی   

خدا جونم میشه منو لایق بدونی و ی نی نی خوشگل و سالم بهم بدی. قول میدم مامان خوبی باشم.  مرسی خدا جونم عاشقتم.
2706