2737
2739
عنوان

چقد دلم میخواد حرف بزنم

144 بازدید | 19 پست

ولی از قضاوت شدن میترسم. 

من از طلاقم پشیمون نیستم چیزی ک منو آزار میده اصرار شوهر و خانواده ش ب طلاق بود. من ۱۲۰ م هم مهریه گرفتم.  جز یکبار اصلا واسطه برا آشتی نفرستادن منم خطم رو عوض کردم و هیچ ارتباطی باهم نداشتیم تا لحظه طلاق. خانواده اونا تازه ب دوران رسیده بودن و فک میکردن چون پولدارن بقیه نوکرشونن و منم ۳۱ سالم بود فک نمیکردن پیه طلاق رو ب تنم بمالم. داشتن سو استفاده میکردن از این موضوع.  الان با اینکه از طلاقم پشیمون نیستم اما از برخورد اونا حس خوبی بهم دست نمیده.... خودم شاغلم ارشدم نیازی ب پول اونا نداشتم ولی یه جوری انگا  تحقیر کردن.... پول میدیم برو فقط. هرچند ک برا همین پول هم کلی سوختن! باباش گفته بود طلاق توافقی هم مگه پول میدن....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب چرا ناراحتی خب حقته بذار ایطور بگن اونا دارن میسوزن بخاطر اون پول...توام بگو حقمه. همشو گرفتی یج ...

میگم که . از اینکه اون طوری همه چیو بهم زدن انگار یه جفت کفش خریده بودن

2738

طلاق گرفتن ناراحتی نداره . هر ازدواجی ممکنه به طلاق ختم بشه . هر کسی یه سرنوشتی داره  . بعضی وقتها عرضه هم میخواد . دلیل یشه به کسی بله گفت و تا آخر تو سری خورد مگه آدم چند سال عمر میکنه که این نتیجه اش بشه .کاری نکنی مردم نگاهشون یه جوریه چه برسه به اینکه جدا بشی . اهمیت نده 

طلاق گرفتن ناراحتی نداره . هر ازدواجی ممکنه به طلاق ختم بشه . هر کسی یه سرنوشتی داره  . بعضی وق ...

موضوع اینه ک من طلاق نخواستم اونا خواستن! این منو آزار میده

نه نه از نحوه بهم زدن رابطه  از اینکه نیومدن دنبالم جز یه بار  از اینکه اونا اصرار کردن ...

مشکلت با همسر سابقت چی بود گلم ؟

صدرصد لیاقت تو رو نداشتن و یکی گیرشون میاد که خونشونو تو شیشه کنه 

میومدن دنبالت برمیگشتی؟؟

آهای تمومه زندگیم       بی تو تمومه زندگیم     
2706